KOMOROWSKI SMOK MA SIĘ DOBRZE!

2017-06-23

Program SMOK – Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki działa w Komorowie od września 2016 roku, rozwija sportowo młodzież klas IV-VI z Komorowa i okolic. Dzięki zaangażowaniu Władz Polskiego Związku Koszykówki, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Władz Gminy Michałowice  oraz Dyrekcji Szkoły w Komorowie, chłopcy uczęszczający do klas IV, V, VI mają szansę na wspaniałą przygodę z basketem. Zajęcia są finansowe ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.  Dzieci  otrzymały pomoc w postaci sprzętu sportowego podczas zajęć z koszykówki, (bardzo dobre piłki i dryblerki), a trenerzy prowadzący zajęcia mieli możliwość skorzystania z bardzo rozwijających szkoleń prowadzonych przez znakomitości polskiej koszykówki.

Korzystając z okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w Projekt SMOK KOMORÓW, począwszy od koordynatora Programu SMOK z ramienia PZKosz Panu Bartoszowi Słomińskiemu, Wójta Gminy Michałowice Krzysztofa Grabki, Dyrektor ZSO Komorów  Pani Małgorzacie Głodowskiej.  Czekamy na kontynuację zajęć już po wakacjach letnich 2017.

Trener Grzegorz Tomaszewski