Politechnika Warszawska dla gimnazjalistów

2016-06-20

PW Junior pragnie pomóc uczniom w bardziej świadomym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Kim chcę zostać?”.

PW Junior to Politechnika Warszawska w wersji dla gimnazjalistów.

Wszystko odbywa się prawie tak, jak na prawdziwej uczelni. Pracownicy PW prowadzą m.in. regularne wykłady i ćwiczenia w pracowniach PW. W zależności od wieku, nastolatek zostaje przydzielony do grupy, w której uczestniczy w zajęciach przez cały rok. W przystępny i praktyczny sposób poznaje wiele zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz wydziały PW.

PW Junior to ćwiczenia, wykłady, roboty, konkursy, umiejętności miękkie, MBA.

Obecnie trwa rekrutacja na kolejny rok akademicki 2016/17.

Dotychczasowe 4 edycje PW Junior pokazały niesamowitą kreatywność i aktywność młodzieży. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy zespołowej nasze dzieci w przyszłości stworzą wynalazki, które odniosą światowy sukces. Jednakże PW Junior to przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenia.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.pwjunior.edu.pl.

Inspirować, Poznać, Zrozumieć, Eksperymentować

e-mail: szkola|pwjunior.edu.pl| class="ox-4a4350dd85-ox-0ff224ef6c-ox-ad9bd93d44-ox-28a4f1cf61-ox-d393077ec0-ox-7ddf9ca338-mailto-link" target="_blank"|szkola|pwjunior.edu.pl