VI WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2016-04-04

Zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych

na

VI WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MICHAŁOWICE

1.  Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 24.04.16r (niedziela) – początek o godz.: 10:00.
  2. Uczestnicy zgłaszają się do dnia 17 kwietnia 2016r.  (uwaga: jest to termin ostateczny, po 17 kwietnia b.r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
  3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach, gry pojedynczej:

- kategoria 8 – 12 lat (młodzik) - kategoria „Open Amateur”

- kategoria 13 – 18 lat (junior)  - kategoria „Open Professional”

4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 3-ech wygranych setów.

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).

7. Zwycięzcy otrzymują medale oraz atrakcyjne nagrody.

8. Organizatorzy - sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”. Turniej jest współfinansowany z budżetu Gminy Michałowice w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych.

Zgłoszenia uczestników do dnia 17.04.16 r.  osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć oniedz.-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY