Zespół ds. Promocji Gimnazjum

Zespół ds. Promocji Gimnazjum jest młodym Zespołem, który powstał w zeszłym roku szkolnym. W skład Zespołu wchodzą nauczycielki języka angielskiego p. Aneta Gradkowska oraz p. Joanna Noska, nauczyciel historii p. Daniel Wolborski, nauczycielka techniki p. Edyta Pająk oraz nauczycielka wychowania fizycznego p. Anna Górska – Zielińska.

Według nas – Zespołu, Gimnazjum ma być instytucją otwartą, aktywną w środowisku lokalnym, liczącą się w rankingach szkół. Ma odnosić sukcesy i zaspokajać potrzeby wychowanków. Ma dbać o swój wizerunek i utrwalać pozytywny obraz wśród ludzi, którzy się z nią stykają. Głównym zaś celem strategii promocji jest wywołanie przychylności, sympatii a nawet przywiązania osób i innych instytucji.

Pomimo niedługiego stażu Zespół ma na swoim koncie organizację takich imprez jak:

• Jasełka 2014 (których główną organizatorką była nauczycielka religii p. Renata Nastańska),

• Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Master of English Spelling”, w którym udział wzięły gimnazja zPruszkowa oraz GminyMichałowice

• Dzień Otwartych Drzwi Gimnazjum w Komorowie, który w roku szkolnym 2014/2015 odbył się po raz pierwszy, z resztą z wielkim powodzeniem.

• Dzień Patrona Szkoły, który odbył się w rocznicę śmierci naszej patronki Marii Dąbrowskiej. W uroczystości udział wziął nie tylko Wójt Gminy Michałowice p. Krzysztof Grabka ale także goście z innych szkół im. Marii Dąbrowskiej w Polsce.

• Targi Zdrowej Żywności połączony z Karnawałem 2016 – w tym roku poza promowaniem zdrowego żywienia bawiliśmy się w rytm muzyki z poszczególnych gatunków muzyczno – modowych.

• Dzień Językowy, który przypomniał i przybliżył nam przeboje z najsłynniejszych musicali.

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które przygotował dla Was nasz Zespół. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprez na rok szkolny 2015/2016 i zachęcamy do czynnego udziału

KALENDARZ WYDARZEŃ SZKOLNYCH

DATA