BIP

Zespół Szkół Ogólnokształcących

"6-u" wspaniałych z LO Komorów

2016-12-04

W piątek 25.11.16r. zakończyły się Finały Powiatowe Szkół Średnich w Piłce Koszykowej Chłopców Powiatu Pruszkowskiego. Nasza  reprezentacja z LO zajęła 3 miejsce.
Niektórzy powiedzą " tylko 3-e". Jednak prawda jest taka że chłopcy walczyli przez 2 dni mając tylko-i tu uwaga- "aż" 6-o osobową drużynę........Także uważając na faule i walcząc ze zmęczeniem oraz brakiem możliwości dokonywania zmian -przebrnęli fazę grupową (dnia 24.11.16r.) i dotarli do finału gdzie ostatecznie wywalczyli 3 lokatę gromiąc swego przeciwnika (L.O. ZANA). Drugie miejsce zdobyli chłopcy z L.O. Kościuszki, zaś na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Z.S.O. i S., gdzie grają trenujący koszykarze z MOS Pruszków. 
Ogromne podziękowania za ich trud, waleczność i poświęcenie. Gratuluję! !!! Myślę że dla mnie i wielu innych jesteście zwycięzcami!

Opiekun drużyny - M.Jagiełło