Brązowa Odznaka dla Liceum w Komorowie

2018-02-06

Portal Edukacyjny PERSPEKTYWY to największa i jedyna kompletna baza informacji edukacyjnych w Polsce. W tym roku odbyła się XX edycja rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. Ranking liceów ogólnokształcących został opracowany na podstawie trzech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach (30%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (25%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (45%).

To zazwyczaj PERSPEKTYWY ogłaszają, kto jest najlepszy. Należy pamiętać, że w klasyfikacji najbardziej opiniotwórczych miesięczników zdobyły miejsce „na pudle” tuż za miesięcznikiem FORBES.

Liceum im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie zajęło 79 pozycję w województwie mazowieckim, oraz 351 miejsce w Polsce. Oznacza to, że nasze Liceum ma prawo używać w 2018 roku tytułu honorowego – Odznaka Brązowej Szkoły.

Wielkie gratulacje dla wychowawców i nauczycieli oraz dla uczniów, którzy potrafili wykorzystać wiedzę i doświadczenie swoich pedagogów.