Parada Świętych w Komorowie

2017-10-31
 Dzięki wielu ludziom dobrej woli - nasze spotkanie przebiegło pięknie, w słonecznej aurze, co graniczy z cudem :). Nagrodzonych było 36 osób, dzięki licznym sponsorom.   Także quiz o Marii Dąbrowskiej w Bibliotece wyłonił wielu zwycięzców... Wszystkim składamy gorące gratulacje... Gościem specjalnym dnia był mgr Tomasz Rudnicki, który podzielił się swoim doświadczeniem życiowym, swoją pasją i twórczością.   Serdeczne podziękowania dla P. Starosty, P. Wójta Gminy Michałowice, dla ZSO w Komorowie (Dyrekcji, P. Hani K., P. Oli M., uczniom), Parafii Narodzenia NMP w Komorowie (s. Lubomirze i s. Janie, ks. Proboszczowi, Ks. Bartkowi i ks. Kubie, P. Maćkowi Sabała) i dla wspaniałych Pracowników Biblioteki Publicznej im. M. Dąbrowskiej, Policji, Młodzieżowej Ochotniczej Straży Pożarnej - na czele z Ksawerym..., Firmie Sanvik (z P. Anią) :)   Za wspólną zabawę i udział w konkursie p. Tosi z uczniami z ZSO im. K.K. Baczyńskiego, członkom i opiekunom Warsztatów Terapii Zajęciowych z Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej, P. Tomkowi Rudnickiemu, P. Konradowi i wszystkim anonimowym Gościom.