Piłkarskie rozgrywki sportowe w Pruszkowie

2018-10-15

Liceum w Komorowie na sportowo

W tym roku szkolnym tj. 2018/2019 po rocznej przerwie chłopcy z LO znów ruszyli do boju w rozgrywkach szkół średnich SZS organizowanych przez Powiat Pruszkowski. Oczywiście nasze LO będzie rywalizować we wszystkich dyscyplinach sportowych. Na początku października wystartowały rozgrywki piłki nożnej rozgrywane w Pruszkowie, w Zespole Szkół nr 1.

Nasza reprezentacja chłopców po I-ym dniu zawodów (faza grupowa) uplasowała się na II-im miejscu i szczególnie po zaciętym 2-im meczu z drużyną z LO ZAN’a (zakończonym rzutami karnymi) awansowała do finału. Dwa dni później walczyliśmy w ścisłym finale. Niestety po heroicznej walce z drużynami ze szkół ZSOiS oraz LO Nadarzyn (chłopcami na co dzień trenującymi w klubach piłkarskich) i utracie bramkarza (po kontuzji z fazy grupowej) nasza reprezentacja zmuszona była ulec w tej nierównej walce i wywalczyła 4 miejsce.

Wszystkim chłopcom reprezentującym naszą szkołę i barwy LO dziękuję za walkę i poświęcenie, a już niebawem będziemy walczyć dalej w kolejnych dyscyplinach sportowych. Trzymajmy kciuki za naszych podopiecznych.

Opiekun drużyny / nauczyciel wychowania fizycznego: dr inż. Marcin Jagiełło