Wielki sukces naszego licealisty!

2018-12-03

Wielki sukces ucznia z LO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie.

26 listopada 2018 w Auli Większej Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Stypendium to przyznawane jest najlepszym uczniom szkól średnich w danym roku szkolnym.

W czerwcu br. Rada Pedagogiczna po raz drugi desygnowała do tej nagrody Maćka Wojciechowskiego, który uzyskał najwyższą średnią w szkole. Tym samym Maciej znalazł się w gronie 247 najlepszych uczniów szkół średnich Warszawy i jej okręgu oraz 512 osób z całego województwa mazowieckiego.

Nagrody wręczał Minister Marek Suski w obecności Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Wicewojewody. Uroczystość uświetnił występ chóru z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego.

Gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukcesów.

Wicedyrektor d/s LO i Gimnazjum

Wojciech Bentyn