BIP

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2018/2019

Kurs I (przed lekcjami)
Szkoła 7:00
Pęcice „Karczma” 7:08
Suchy Las 7:10
Sokołów 7:14
Sokołów „Blachy Pruszyński” 7:18
Szkoła 7:23

Kurs II (przed lekcjami)
Szkoła 7:28
Pęcice PGR 7:32
Pęcice Kościół 7:35
Pęcice Małe 7:40
Szkoła 7:45

Kurs III (po lekcjach)
Szkoła 13:10
Pęcice Małe 13:15
Pęcice „Karczma” 13:19
Suchy Las 13:22
Sokołów ul. Rodzinna 13:26
Sokołów ul. Sokołowska 13:28
Pęcice Kościół 13:32
Pęcice PGR 13:35

Kurs III (po lekcjach)
Szkoła 14:15
Pęcice Małe 14:20
Pęcice „Karczma” 14:24
Suchy Las 14:27
Sokołów ul. Rodzinna 14:31
Sokołów ul. Sokołowska 14:33
Pęcice Kościół 14:41
Pęcice PGR 14:44

Kurs III (po lekcjach)
Szkoła 16:00
Pęcice Małe 16:05
Pęcice „Karczma” 16:09
Suchy Las 16:12
Sokołów ul. Rodzinna 16:16
Sokołów ul. Sokołowska 16:18
Pęcice Kościół 16:26
Pęcice PGR 16:29

Podane godziny są godzinami orientacyjnymi