FINAŁ WOŚP W KOMOROWIE

2017-01-18
Już po raz 24 uczniowie i nauczyciele szkoły w Komorowie włączyli się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego rana 94 wolontariuszy wyruszyło na ulice Komorowa, by zbierać do puszek pieniądze. Potem były one liczone w sztabie, którego szefem był pan Daniel Wolborski. O godz. 14.00 rozpoczął się w szkole koncert w czasie którego występowali na scenie uczniowie naszej szkoły. Można było podziwiać muzyczne występy uczniów se szkoły podstawowej i z gimnazjum, popisy gimnastyczne i występy teatralne. W czasie koncertu prowadzono licytację. Przez całe popołudnie w szkolnej stołówce działała kawiarenka a na korytarzach stoiska z książkami i innymi drobiazgami. Fundacja "Okiem kamery" zorganizowała pokazy filmowe i studio fotograficzne. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi w Komorowie zebrano ponad 58 tysięcy złotych! WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY GRALI W TYM DNIU Z ORKIESTRĄ W KOMOROWIE!

Tekst: Ewa Ciechomska i Małgorzata Pajączek
Zdjęcia: Renata Sobczak