„Ozłacamy Kasisi”

2016-06-21

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięstwo Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie w projekcie „Ozłacamy Kasisi” w kategorii Szybkość Realizacji.

Gratulujemy! I przesyłamy Wam gratulacje prosto z Kasisi!

Otrzymaliśmy od Was wiele relacji i zdjęć z realizacji kolejnych zadań,

które świadczą o wielkim zaangażowaniu i pomysłowości! W imieniu całego zespołu Fundacji Kasisi, pragnę również bardzo podziękować za całe wsparcie finansowe, które otrzymaliśmy na rzecz Ośrodka w Kasisi. Jest to łącznie 2037,7zł!

Nagrodami za zwycięstwo w projekcie są:

1. Zdjęcie dzieci z Kasisi

Już niedługo wyślemy do Was oprawione zdjęcie naszych Dzieci z Kasisi. Chcemy, byście mogli bliżej poznać osoby, którym poprzez wspólną zabawę i udział w „Ozłacamy Kasisi” pomogliście. Będzie dla Was również pamiątką udziału w akcji. Poprosimy Was również o Wasze zdjęcie – byśmy mogli przekazać je do Kasisi. Będzie ono powieszone na głównej ścianie jadalni Sierocińca. To bardzo ważne miejsce w Kasisi, tu spotykają się codziennie wszyscy na wspólne posiłki, tu też goszczeni są przybywający do Kasisi znamienici goście.  Na archiwalnych zdjęciach odnaleźliśmy wizytującego Kasisi Yasira Arafata. 4 lipca 2012 roku sierociniec odwiedził George W. Bush z Małżonką, a miesiąc później, 27 września gościem była księżna Anna. Do Kasisi przyjeżdżają załogi linii lotniczych i różne delegacje zagraniczne odwiedzające Zambię. 20 października 2013 podczas oficjalnej wizyty w Zambii Premier Polski Donald Tusk wraz z Małżonką odwiedzili sierociniec w Kasisi, towarzyszył im wówczas  Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz.

2. Roczne partnerstwo Szkoły z Kasisi.

Partnerstwo będzie polegało na utrzymywaniu, w miarę możliwości, stałego kontaktu z Kasisi. Będziemy na bieżąco informować Was co słychać u naszych Dzieciaków. Możecie również spodziewać się specjalnych, dedykowanych filmików i pozdrowień z różnych okazji, a także niespodzianek przygotowywanych przez dzieci. Zachęcamy Was również do napisania listu do dzieci, który przekażemy im wraz ze zdjęciem.

3. Nagrody niespodzianki od Szymona Hołowni.

To będzie niespodzianka☺Ujawnimy ją wówczas, kiedy poznamy zwycięzców projektu „Ozłacamy Kasisi” w kategorii Skuteczność

4. Certyfikaty uczestnictwa w Projekcie.

Otrzymacie od nas certyfikaty dedykowane Szkole, Koordynatorowi oraz Uczniom, którzy najbardziej zaangażowali się w pomoc dla Kasisi poprzez Indywidualną Mapę Pomagania (poprosimy o zdjęcie mapy, wraz z imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem ucznia, który jest jej autorem), a także dla tych, którzy byli najbardziej pomocni podczas realizacji projektu. Tu prosimy o wysłanie do nas informacji komu powinny być przyznane takie certyfikaty, wraz z imieniem i nazwiskiem uczniów☺

Gratulujemy!

Paulina Mastalerz oraz cały zespół Fundacji Kasisi