"Ozłacamy Kasisi II"

2016-10-18
Uczennice i uczniowie, uczęszczający na lekcje Etyki w roku szkolnym 2015/2016 wzięli udział w całorocznym, ogólnopolskim projekcie "Ozłacamy Kasisi II".

Udział w projekcie związany był z wykonaniem aż 9 zadań!

1.  Zwycięstwo Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie w projekcie „Ozłacamy Kasisi” w kategorii Szybkość Realizacji.

Gratulujemy! I przesyłamy Wam gratulacje prosto z Kasisi!

Otrzymaliśmy od Was wiele relacji i zdjęć z realizacji kolejnych zadań, które świadczą o wielkim zaangażowaniu i pomysłowości! W imieniu całego zespołu Fundacji Kasisi, pragnę również bardzo podziękować za całe wsparcie finansowe, które otrzymaliśmy na rzecz Ośrodka w Kasisi. Jest to łącznie 2037,7zł!

2. Z przyjemnością ogłaszamy przyznanie III miejsce Zespołowi Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie w zadaniu “Zaskocz nas” w projekcie “Ozłacamy Kasisi”! Gratulujemy!

Elwira Padewska