BIP

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

2017-08-29

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że autobus dowożący dzieci do szkoły zatrzymywać się będzie wyłącznie na przystankach autobusowych. Kursy autobusu wraz z listą przystanków poniżej:

KURS I

                GODZINA:            7.01 – KOMORÓW SZKOŁA

                                                         7.10 – SUCHY LAS

                                                         7.20 – SOKOŁÓW

                                                         7.30 – KOMORÓW SZKOŁA

 

KURS II

                GODZINA:            7.35 – KOMORÓW SZKOŁA

                                                         7.40 – PĘCICE MAJĄTEK

                                                         7.45 – PĘCICE WIEŚ - KOŚCIÓŁ

                                                         7.50 – PĘCICE MAŁE

                                                         7.55 – KOMORÓW SZKOŁA

 

KURS 13:10

                GODZINA:            13.10 – KOMORÓW SZKOŁA

                                                               13.15 – PĘCICE MAJĄTEK

                                                               13.20 – PĘCICE WIEŚ - KOŚCIÓŁ

                                                               13.30 – SUCHY LAS

                                                               13.35 – SOKOŁÓW

                                                               13.40 – PĘCICE MAŁE

                                                               13.50 – KOMORÓW SZKOŁA

 

 

KURS 14:15

                GODZINA:            14.15 – KOMORÓW SZKOŁA

                                                               14.20 – PĘCICE MAJĄTEK

                                                               14.25 – PĘCICE WIEŚ - KOŚCIÓŁ

                                                               14.35 – SUCHY LAS

                                                               14.40 – SOKOŁÓW

                                                               14.45 – PĘCICE MAŁE

                                                               14.55 – KOMORÓW SZKOŁA

 

KURS 15:50

                GODZINA:            15.50 – KOMORÓW SZKOŁA

                                                               15.55 – PĘCICE MAJĄTEK

                                                               16.00 – PĘCICE WIEŚ - KOŚCIÓŁ

                                                               16.10– SUCHY LAS

                                                               16.20 – SOKOŁÓW

                                                               16.25 – PĘCICE MAŁE

                                                               16.35 – KOMORÓW SZKOŁA