Święto Odzyskania Niepodległości obchodzone w klasach młodszych.

2017-11-15

Dnia 9 listopada z okazji Święta Niepodległości odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów i wychowawczynie klas trzecich. W pięknie udekorowanej sali zgromadzili się ubrani na galowo uczniowie. Recytatorzy przedstawili program poetycki pt. „Piękna nasza Polska cała”, w którym oprócz okolicznościowych wierszy i pieśni patriotycznych, można było zobaczyć prezentacje dotyczące różnych regionów naszego kraju. W czasie apelu zaprezentowano również zwycięskie piosenki z konkursu pieśni patriotycznych. Najmłodsza widownia nagrodziła brawami swoich występujących kolegów. Taka uroczystość uczy nas polskiej historii, patriotyzmu i szacunku dla naszej tradycji.

Uczniowie klas trzecich i wychowawczynie: Ewa Ciechomska, Małgorzata Pajączek, Małgorzata Wąsikowska , Iwona Żaczyńska.