Warsztaty kl. I - III

2017-03-30

W obecnym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie z klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach plastyczno – technicznych, organizowanych przez sieć marketów budowlanych Castorama w ramach akcji „Majsterkowo”.

Podczas zajęć dzieci budowały z drewna karmniki dla ptaków i skrzynie na skarby. Uczyły się wbijać gwoździe i tworzyć przestrzenne konstrukcje. Malowały farbami na różnych materiałach. Sadziły kwiaty w dekorowanych przez siebie doniczkach. Miały również okazję poznania różnych stanowisk usługowych Castoramy. Dorabiały klucze, mieszały farby, poznały obsługę traktorowych kosiarek spalinowych. Na zakończenie każdych warsztatów dzieci otrzymywały dyplomy oraz drobne upominki.

Aby pokazać, z jakim entuzjazmem i zaangażowaniem uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w programie „Majsterkowo” dołączamy kilka przykładowych zdjęć.

Tekst: Iwona Żaczyńska