Warsztaty przyrodnicze

2017-06-09
W kwietniu i maju br.odbyły się naukowe warsztaty przyrodnicze dla klas czwartych,piątych i szóstych.Warsztaty obejmowały tematy omawiane na lekcjach przyrody takie jak"Fotosynteza","Światło","Elektrostatyka"i inne.
Uczniowie samodzielnie przeprowadzali ciekawe doświadczenia pod kierunkiem prowadzącego warsztaty-Pana Krzysztofa Handla.Często wykorzystywali wiedzę,
którą zdobyli na lekcjach przyrody.Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze a prowadzący w ciekawy sposób przekazywał wiadomości uczniom.
Zajęcia te uświadomiły uczniom,że nawet bawiąc się można zdobywać,przyswajać wiedzę.
Zwieńczeniem tych zajęć-warsztatów będzie w czerwcu przed zakończeniem roku szkolnego w naszej szkole Festiwal Nauki.

Nauczyciel przyrody M.Pawlikowska
Zdjęcia: M. Widera