WOŚP 2018 - Akcja Przydasie

2017-12-17

Szanowni Rodzice!

Dnia 12 stycznia 2018r. (ostatniego dnia przed feriami) po razy dwudziesty szósty gramy z Wielką Orkiestrą  Świątecznej Pomocy, która pozyskane fundusze tym razem kieruje na pomoc noworodkom. Z tej okazji przygotowujemy wiele atrakcji, jedną z nich jest stoisko z „przydasiami” (przedmiotami, które mogą się jeszcze przydać).

W związku z tym zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji.  Prosimy o przynoszenie różnych przedmiotów, które  są już Państwu i dzieciom  niepotrzebne a są w dobrym stanie i będą mogły służyć jeszcze innym.

Mile widziane będą maskotki, zabawki, książki, sprzęt sportowy, sprzęty gospodarstwa domowego oraz inne przedmioty codziennego użytku. Nie przynosimy żywności. Zebrane przedmioty zostaną wycenione (możecie Państwo sami zadecydować jaki datek powinien trafić do puszki WOŚP za ofiarowany przez Państwa przedmiot ) i każdy kto wybierze określony przedmiot ,będzie mógł go pozyskać za honorowy datek na rzecz WOŚP.

Zapraszamy serdecznie do naszej zabawy i prosimy o pomoc w zbiórce „przydasiów”. Zbiórkę  prowadzimy od 3 stycznia  do 11.01.2018r. Przedmioty przynosimy do pedagoga szkolnego SP - p. Ilony Effler lub do pokoju psychologa - p. Magdaleny Petrykowskiej-Uznańskiej (w starym budynku szkoły podstawowej). Można się z nami skontaktować przez sekretariat szkoły podstawowej (pokój pedagoga- wew. 637, pokój psychologa- wew. 641).
Będziemy wdzięczni za aktywny udział w naszej akcji.

Życzymy Państwu radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia  oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. „Niech Wam święta miłe będą z dźwiękiem śpiewu i kolędą” .

pedagog szkolny - Ilona Effler
i psycholog szkolny - Magda Petrykowska-Uznańska