Wręczenie nagród w Gminnym Konkursie "Zdrowo i aktywnie w gminie Michałowice"

2018-06-12
7 czerwca w sali multimedialnej w Regułach odbyło się wręczenie nagród w Gminnym Konkursie "Zdrowo i aktywnie w gminie Michałowice".

W kategorii klas pierwszych  za pracę plastyczno - techniczną drugie miejsce zajął uczeń klasy 1b Staś Biskot-Jenda, wyróżnienia otrzymała Lena Orzechowska i Bartek Malik z klasy 1d.
Uczniowie klas drugich mieli za zadanie napisać wiersz o tematyce związanej ze zdrowym żywieniem.Pierwsze miejsce zdobyła Julia Kur z klasy 2a za swój wiersz "Zdrowe rady Julii".
Uczniowie klas trzecich pisali opowiadania o królu Łakomczuchu. Nagrody za swoje prace odebrały: Małgorzata Szemraj z klasy 3b, za zajęcie drugiego miejsca, Martyna Kowalczyk z klasy 3a, za zajęcie 3 miejsca oraz wyróżniona Pola Pękala z klasy 3a.

Dorota Grzywaczewska