BIP

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Nauczyciele

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcje, nauczany przedmiot

1. 

Małgorzata Głodowska

dyrektor ZSO

2. 

Sławomir Rymuza

wicedyrektor szkoły podstawowej, przewodniczący rady pedagogicznej, nauczyciel muzyki

3. 

Edyta Pająk

wicedyrektor szkoły podstawowej, przewodniczący rady pedagogicznej, nauczyciel informatyki

4. 

Biłozór Renata

nauczyciel plastyki

5. 

Borowska Małgorzata

nauczyciel matematyki

6. 

Chruściak Aleksandra

nauczyciel języka angielskiego

7. 

Ciechomska Ewa

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

8. 

Danieluk Bożena

nauczyciel matematyki

9. 

Dwórska Ludwika

wychowawca świetlicy

10. 

Dudek Maria

wychowawca świetlicy

11. 

Dyrek Sylwia

nauczyciel historii, WOS

12. 

Effler Ilona

logopeda

13. 

Filimon Ewa

nauczyciel języka polskiego

14. 

Fusiecka Anna

nauczyciel przyrody

15. 

Gawron Magdalena

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

16. 

Gibowicz Ewelina

logopeda

17. 

Gielniewska Barbara

nauczyciel języka angielskiego

18. 

Glinicka Maria

nauczyciel bibliotekarz

19. 

Głowala Ewa

nauczyciel języka polskiego

20. 

Gontarczyk Ewa

nauczyciel doradztwa zawodowego

21. 

Górczak Magdalena

nauczyciel języka polskiego

22. 

Górska – Zielińska Anna

nauczyciel wychowania fizycznego

23. 

Gradkowska Aneta

nauczyciel języka angielskiego

24. 

s. Gryko Agnieszka

nauczyciel religii

25. 

Grzywaczewska Dorota

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

26. 

Gumińska Patrycja

wychowawca świetlicy

27. 

Irmińska Danuta

nauczyciel języka niemieckiego

28. 

Jagiełło Marcin

nauczyciel wychowania fizycznego

29. 

Jaroszewska Beata

nauczyciel wychowania fizycznego

30. 

Kacprzak Anna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

31. 

s. Kaczmarzyk Anna

nauczyciel religii

32.

Kaleta Ewa

pedagog

33.

Karczewska Dorota

nauczyciel matematyki

34.

Karska Hanna

nauczyciel języka angielskiego

35.

Kasperska Anna

nauczyciel języka polskiego

36.

Kosakowska Elwira

pedagog

37.

Kość Halina

nauczyciel chemii

38.

Kowalkowska Małgorzata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

39.

Kwasiborska Magdalena

nauczyciel wychowania fizycznego

40.

Libiszewska Ewa

nauczyciel informatyki, geografii

41.

Łukasiewicz Krzysztof

nauczyciel fizyki

42.

Malara-Olejnik Elżbieta

wychowawca świetlicy

43.

Malinowska Anna

nauczyciel techniki, muzyki

44.

Milczarska Joanna

nauczyciel przyrody, geografii

45.

Michalak Barbara

wychowawca świetlicy

46.

s. Morzyc Aneta

nauczyciel religii

47.

Nowak Agnieszka

kierownik świetlicy

48.

Pacyga Jadwiga

nauczyciel języka niemieckiego

49.

Padewska Elwira

nauczyciel dzieci 6-letnich (urlop)

50.

Pajączek Małgorzata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

51.

Pałka Agata

nauczyciel języka niemieckiego

52.

Pawelec Dorota

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

53.

Pawlikowska Małgorzata

nauczyciel przyrody, biologii

54.

Pawłowska Monika

nauczyciel języka angielskiego

55.

Perz Marek

nauczyciel wychowania fizycznego

56.

Petrykowska Magdalena

psycholog

57.

Piątek Mariola

wychowawca świetlicy

58.

Pielech Wojciech

nauczyciel wychowania fizycznego

59.

Piotrowska-Gocal Monika

nauczyciel języka polskiego

60.

Podbielska Monika

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (urlop)

61.

Prześlakiewicz Anna

nauczyciel muzyki (urlop)

62.

Putra Sylwia

wychowawca świetlicy

63.

Reszka Joanna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

64.

Rogala Magdalena

nauczyciel języka angielskiego

65.

Siemieniuk Zofia

nauczyciel bibliotekarz

66.

Sitkiewicz - Wołodko Ramona

nauczyciel chemii, edukacji dla bezpieczeństwa

67.

Skierkowska-Rak Rozalia

wychowawca świetlicy

68.

Sobczak - Maciocha Renata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

69.

ks. Skawiński Bartosz

nauczyciel religii

70.

Sprycha Barbara

nauczyciel matematyki

71.

Szlagowska Małgorzata

nauczyciel geografii

72.

Tomaszewski Grzegorz

nauczyciel wychowania fizycznego

73.

Tyc Maria

nauczyciel informatyki

74.

Wasielczyk Hanna

wychowawca świetlicy

75.

Wądołowska Paulina

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

76.

Wolborski Daniel

nauczyciel historii

77.

Wołek Katarzyna

nauczyciel języka polskiego

78.

Zboina Anna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

79.

Zyśk Katarzyna

pedagog

80.

Żaczyńska Iwona

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej