BIP

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Przesłuchania recytatorów

Kodeks Postaw Patriotycznych

W ramach projektu "Szkoła Młodych Patriotów", realizowanego w naszej placówce, uczennice klasy VI D wykonały "Kodeks Postaw Patriotycznych".
 

Sylwia Dyrek

Daniel Wolborski

Konwersatorium

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII na konwersatorium pt." Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą?" w dniu 20.IV.2018, na 6 godzinie lekcyjnej, w sali rekreacyjnej w budynku numer 4.
Sylwia Dyrek i Daniel Wolborski

KONKURS HISTORYCZNY REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU „SZKOŁA MŁODYCH PATRIOTÓW”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie historycznym w ramach projektu "Szkoła młodych patriotów"
- dla klas IV i V temat : "Polskie symbole narodowe"
- dla klas VI i VII temat: "Polskie powstania narodowe"
Konkurs odbędzie się 28 lutego 2018 r., na piątej godzinie lekcyjnej.
Zbiórka pod pokojem nauczycielskim SP w budynku numer 4.
Sylwia Dyrek
Daniel Wplborski

Konkurs plastyczny

W ramach projektu: Szkoła Młodych Patriotów
zapraszamy uczniów klas IV-VII 
do wzięcia udziału w konkursie plastycznym 
na
Plakat z okazji  100 rocznicy 
odzyskania przez Polskę Niepodległosci.
 
Na prace  formatu A3 lub większe
w dowolnej technice  
czekamy do 6 listopada.
Jury wyłoni zwycięzców, na których czekają nagrody.
 
Prace proszę dostarczyć do pracowni plastycznej 321
 
Renata Biłozór

Regulamin Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Wyniki Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej - kl. 4-7

I miejsce: Zuzanna Folwarska, Zuzanna Szczepanowska z kl. 5b ("Rozkwitały pąki białych róż")
 
II miejsce: Kacper Bieliński, Jakub Grel, Mateusz Kosela z kl. 6d ("Idą leśni").
 
III miejsce: Kalina Kalinowska z kl. 4b ("Przybyli ułani pod okienko").
 
Wyróżnienie: Hanna Ogińska, Dominika Sierhej z kl. 4b ("Mury").
 
 
Sławomir Rymuza

Wyniki Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej - kl. 0-3

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY

„100 -lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości”

 Wyniki konkursu:

 

·       I miejsce:   Matylda Osuchowska kl.7a

·       II miejsce:  Nina Stachera kl. 6

·       III miejsce: Zofia Kośko kl. 5b

 Wyróżnienia:

·       Antonina Chądzyńska kl.4b

·       Hanna Ogińska kl.4b

·       Mateusz Charmuszko kl.5a

·       Amelia Seń kl.6d

·       Kalina Bednarczyk kl.6d

·       Kacper Bieliński kl.6d

·       Julia Jasińska kl.7b

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Renata Biłozór

 

Wyniki szkolnego konkursu historycznego

Wyniki szkolnego konkursu historycznego:
 
Klasy VI -VII "Polskie powstania narodowe":
I miejsce: Jakub Kowalski VIa, Mikołaj Kuśmierski VIc, Ignacy Osuchowski 7a
II miejsca: Kacper Bieliński VId
III miejsce: Józefina Chądzyńska VId
 
Klasy IV - V "Polskie symbole narodowe":
I miejsce Ksawery Sakowski Vc
II Kinga Górecka Vb
III Stefania Kołodziejska Vb
 
Serdecznie Gratulujemy!
Sylwia Dyrek i Daniel Wolborski