BIP

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Życzenia świateczne

Życzenia świąteczne

Rok szkolny 2017/18

Działalność Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/18

Góra grosza

Skład SU

Skład Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum

Opiekunowie:

P. Edyta Pająk

P. Agata Dmoch – Hołody

Przewodniczący:

Kacper Jaszczuk 3b

Zastępca:

Emil Kasperuk 3b

Sekretarz:

Julian Żebrecki 3c

Członkowie:

Gosia Gębala 3a

Mikołaj Jaruga 3a

Marianka Kalinowska 3a

Wojciech Borkowski 3b

Halszka Bednarczyk 3c

Zuzia Orzechowska 3c

Wiktoria Dobromysławska 2a

Ola Madejska 2a

Nikodem Zieliński 2b

Stanisław Szpineta 2b

Asia Narkiewicz 2c

Zuzia Petyniak 2c

 

 

 

Zaproszenie na akademię z okazji DEN

Zaproszenie

Zbiórka nakrętek

Samorząd Uczniowski ogłasza akcję "Zbiórka nakrętek"


 

Samorząd Uczniowski Gimnazjum ogłasza akcję „SZKOŁO POMÓŻ I TY”.

Wybory do SU

Wyniki wyborów do SU - dokument w formacie pdf

Regulamin wyborów do SU - dokument w formacie pdf

Wybory SU


 

Informacja

Podsumowanie "Góry Grosza XVII"

Podsumowanie Góry Grosza

Infromacja

Poczta Walentynkowa

Poczta Walentynkowa

Do 9 lutego można wrzucać Walentynki do skrzynki przy pokoju nauczycielskim gimnazjum. Walentynki zostaną rozdane 10 lutego.

 

Samorząd Uczniowski

Informacja

Uczniowski System Korepetycji

Uczniu

 

 

Masz problemy i zaległości w jakimś przedmiocie?

Jesteś zdolny w danej dziedzinie i chcesz poprawić zachowanie?

 

Zgłoś się do:

 

Uczniowskiego Systemu Korepetycji

 

Zgłoszenia i warunki znajdziesz u Pani Edyty Pająk.

 

 

 

Samorząd Uczniowski

Zaproszenie

Bal Walentnznkowy

Zaproszenie

 

Zapraszamy wszystkich uczniów na:

 

Bal Walentynkowy

 

Odbędzie się on 3 lutego w godzinach 17 - 21 na sali pingpongowej. Przewidziany poczęstunek i dobra zabawa. Prosimy o przyjście w różu lub czerwieni.

 

 

 

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

Działalność SU w roku szkolnym 2016/17

Zebrania Samorządu Uczniowskiego


 

Świąteczne życzenia

Życzenia SU

Życzenia 


 

Świąteczne wsparcie dla dzieci z domu dziecka

I Ty możesz sprawić innym radość na Święta

I Ty możesz sprawić radość na święta

Prosimy o świąteczne wsparcie uczniów naszego Gimnazjum i Liceum.

Święta to czas szczególny. Mamy szansę pomyśleć o innych, zastanowić się w jaki sposób pomóc, aby wywołać uśmiech na twarzy.

Tradycją stało się organizowanie gwiazdkowych prezentów dla dzieci z domu Dziecka w Skarżysku-Kamiennej.

Więcej...

Gra grosza XVII

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w akcji "Góra Grosza XVII edycja". Trwa ona od 28 listopada do 9 grudnia 2016 r. Każda klasa powinna przygotować puszkę, do której będzie zbierać pieniądze. Można ją wystawić wcześniej i zbierać grosze do stycznia. Celem akcji jest zebranie pieniędzy na pomoc dzieciom, które nie wychowujące się we własnych rodzinach.

Organizator
Samorząd Uczniowski

Andrzejki 2016

Andrzejki

Regulamin "Szcęśliwego numerka"

 1. Losowanie "Szczęśliwego numerka" – od 1 do 27 (tylu uczniów zapisanych jest do najliczniejszej klasy) odbywa się codziennie przed pierwszą lekcją.
 2. Wyniki losowania wywieszane są na tablicy SU (na dolnym korytarzu)  i w pokoju nauczycielskim.
 3. Dany numer od 1 - 27 może być wylosowany tylko raz  w miesiącu.
 4. Uczeń, który wylosował „szczęśliwy numerek”, zwolniony jest tego dnia z odpowiedzi ustnych oraz niezapowiedzianych kartkówek. 
 5. Posiadanie „szczęśliwego numerka” nie zwalnia ucznia z obowiązku aktywnego uczestniczenia w lekcji, zapowiedzianych sprawdzianów, kartkówek, lekcji powtórzeniowych oraz prac domowych. 
 6. Nauczyciel może złamać zasadę "Szczęśliwego numerka", jeśli ocena z odpowiedzi (ustnej bądź pisemnej) jest mu niezbędna do wystawienia proponowanej oceny rocznej bądź semestralnej lub gdy podczas godziny lekcyjnej zachowanie ucznia zostanie negatywnie ocenione.
 7. Uczeń posiadający szczęśliwy numerek nie jest zwolniony z przestrzegania regulaminu szkolnego. Szczęśliwy numerek nie chroni go od uwag za złe zachowanie. 
 8. W przypadku nieodpowiedniego zachowania uczeń traci swoje przywileje, których może go pozbawić dowolny pracownik szkoły w porozumieniu z wychowawcą lub dyrektorem. 
 9. Szczęśliwy numerek nie dotyczy osób, które bardzo często opuszczają zajęcia szkolne oraz notorycznie uchylają się od odpowiedzi.

– Osobami odpowiedzialnymi za akcję są:    Mikołaj Jaruga (2A) i Ada Śliwińska (3B).

Regulamin - plik pdf

Zaproszenie na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zaproszenie na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zaproszenie

Skład Samorządu Uczniowskiego

Opiekunowie Samorządu

Pani Edyta Pająk

Pani Agata Dmoch-Hołody

Przewodnicząca

Marianka Kalinowska IIA

Zastępca

Zuzia Orzechowska IIC

Sekretarz

Halszka Bednarczyk IIC

Pozostali członkowie

Bartek Adamowicz IIIA
Julia Petri IIIA
Piotrek Radkiewicz IIIB
Marek Skrzyński IIIB
Ada Śliwińska IIIB
Gosia Gębala IIA
Mikołaj Jaruga IIA
Emil Kasperuk IIB
Walentyna Wiecińska IIB
Kuba Chojnacki IA
Staś Szpineta IB
Nikodem Zieliński IB
Asia Narkiewicz IC
Zuzia Petyniak IC 

Zakończenie akcji "Szkoło! Pomóż i Ty!"

Zakończenie akcji Szkoło! Pomóż i Ty!

AKCJA „SZKOŁO POMÓŻ I TY”

Akcja SU

SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM OGŁASZA AKCJĘ „SZKOŁO  POMÓŻ I TY”.

Więcej...

  

Samorząd Uczniowski

Działalność SU w roku szkolnym 2015/16


 

Góra Grosza - edycja 2015

Życzenia Wielkanocne

Młodzież w Domu Dziecka „Przystań”

Młodzież z komorowskiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego  im. M. Dąbrowskiej w Domu Dziecka „Przystań” w Skarżysku Kamiennej

Tradycją jest współpraca i znajomość z opiekunami i podopiecznymi Domu Dziecka z młodzieżą i nauczycielami Gimnazjum  i Liceum Ogólnokształcącego w Komorowie. Uczniowie przygotowali prezenty, które nie są przypadkowe. Dzieci piszą listy z  „małymi życzeniami”. Co roku spełniamy ich marzenia. Daje to radość i wielką satysfakcję.

Uczennice, licealistki Basia Łoszewska i Ania Hodun napisały: „19 lutego 2016 roku byliśmy w Domu Dziecka w Skarżysku-Kamiennej, aby podarować wychowankom prezenty i spędzić z nimi czas. Po dojechaniu na miejsce, zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek z dziećmi, młodzieżą i opiekunami. Po zapoznaniu się i krótkiej rozmowie daliśmy wszystkim prezenty. Reakcje były wzruszające, łza się w oku kręciła. Dzieci były bardzo zadowolone, w oczach też pojawiły się iskierki. Później zostaliśmy zaproszeni do pokojów, gdzie bliżej się poznawaliśmy. Opowiadali o sobie, o tym jak trafili do domu dziecka i jak się w tym wszystkim odnajdują. Rozmowy były bardzo swobodne, nie było widać różnicy wieku. Najmłodsi bawili się nowymi zabawkami, a na twarzach było widać radość. Bardzo dobrze spędziliśmy czas w Domu Dziecka. Szkoda, że nie mogliśmy pobyć dłużej. Ten wyjazd wzbogacił nas o nowe doświadczenia, nauczył szacunku do tego, co już mamy. Bezinteresowna pomoc i dawanie prezentów jest tym, co daje prawdziwe szczęście".

Gimnazjalista: Marek Skrzyński opisał swoje spostrzeżenie: „Nigdy nie byłem w domu dziecka. Moje wyobrażenie tego miejsca było bardzo ponure i smutne. Zawsze współczułem dzieciom tam mieszkającym z całego serca. Nie wiem, jak to jest być dzieckiem, które z różnych powodów nie jest z rodzicami. Mam nadzieję, że ani ja, ani mój brat nigdy się nie dowiemy. Szczerze mówiąc, mógłbym  nawet stwierdzić, że bałem się o tym myśleć. Jak to jest, uświadomić sobie już w starszym wieku niż 6 lat, że coś jest nie tak.  To może być duży szok, gdy dziecko się dowie, że nie ma mamy, taty, babci czy dziadka tylko ciocie i wujka. Sprawa, tak naprawdę, wygląda zupełnie inaczej, dzieci nie są cały czas smutne (przynajmniej tak wyglądają), a w środku budynku jest wesoło. Bawią się i śmieją, „ciocie” i „wujkowie” zajmują się nimi i są nadzwyczaj gościnni. Cel naszej podróży był taki, aby podarować im paczki z prezentami. W tę sprawę zaangażowany był Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego, i uczniowie wszystkich klas. Emocje, jakie tam się wyczuwa i zachowania przyciągają uwagę osoby, która była nieświadoma życia w domu dziecka. Taki typowy ja, gdy chcę posłuchać muzyki, wyciągam telefon, podłączam słuchawki i już. Tam nie jest tak kolorowo. Jedna z paczek to mp3, o to prosił  jeden chłopczyk. Dla mnie to nie było nic dziwnego, lecz jego reakcja ruszyła mocno moje serce. Gdy wyjął prezent z pudełka, podłączył słuchawki i zaczął słuchać, cieszył się tak bardzo, że nie wiem, jak to określić własnymi słowami. Było to dla mnie tak zaskakujące zjawisko, że niektóre osoby, które znam, stwierdziłyby pewnie, że z chłopcem jest coś nie tak, a osoba, która ma takie rzeczy na co dzień, nigdy nie doceni takiego prezentu. W moich wyobrażeniach dzieci siedziały cały czas w domu, a tu się okazuje, że one normalnie chodzą do szkoły, mają kolegów i koleżanki. Nigdy w życiu nie przypuszczałbym, że ich życie tak wygląda, gdyby nie ta wyprawa. Dzięki takim doświadczeniom zdobywamy dużo wiedzy o świecie. Ciesz się tym co masz, kogo masz, kogo kochasz, bo oni jak wszyscy kiedyś też odchodzą…”

W czerwcu 2016 roku włączymy się w akcję zbierania pieniędzy na wakacyjne wyjazdy dzieci ze Skarżyska-Kamiennej.

Walentynki

Walentynki 2016

 

Regulamin „Szczęśliwego numerka”

 1. Losowanie "Szczęśliwego numerka" – od 1 do 25 (tylu uczniów zapisanych jest do najliczniejszej klasy) odbywa się codziennie przed pierwszą lekcją.
 2. Wyniki losowania wywieszane są w gablocie SU przy sali213 i w pokoju nauczycielskim.
 3. Dany numer od 1-25 może być wylosowany tylko raz w miesiącu.
 4. Uczeń, który wylosował „szczęśliwy numerek”, zwolniony jest tego dnia z odpowiedzi ustnych oraz niezapowiedzianych kartkówek.
 5. Posiadanie „szczęśliwego numerka” nie zwalnia ucznia z obowiązku aktywnego uczestniczenia w lekcji, zapowiedzianych sprawdzianów, kartkówek, lekcji powtórzeniowych oraz prac domowych.
 6. Nauczyciel może złamać zasadę "Szczęśliwego numerka", jeśli ocena z odpowiedzi (ustnej bądź pisemnej) jest mu niezbędna do wystawienia proponowanej oceny rocznej bądź semestralnej lub gdy podczas godziny lekcyjnej zachowanie ucznia zostanie negatywnie ocenione.
 7. Uczeń posiadający szczęśliwy numerek nie jest zwolniony z przestrzegania regulaminu szkolnego. Szczęśliwy numerek nie chroni go od uwag za złe zachowanie.
 8. W przypadku nieodpowiedniego zachowania uczeń traci swoje przywileje, których może go pozbawić dowolny pracownik szkoły w porozumieniu z wychowawcą lub dyrektorem.
 9. Szczęśliwy numerek nie dotyczy osób, które bardzo często opuszczają zajęcia szkolne oraz notorycznie uchylają się od odpowiedzi.

– Osobami odpowiedzialnymi za akcję są: Mikołaj Jaruga (1A) i Ada Śliwińska (2B).

„Góra Grosza” - podsumowanie

W ramach XVI edycji akcji „GÓRA GROSZA” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM, w szkołach w całej Polsce uczniowie zbierali monety o najmniejszych nominałach.

Więcej ...

Andrzejki

W przeddzień andrzejek za sprawą Samorządu Uczniowskiego gimnazjum i liceum uczniowie mogli wziąć udział w tradycyjnych wróżbach. Laliśmy wosk, obieraliśmy jabłka, dziewczyny przestawiały buty, by sprawdzić, która pierwsza wyjdzie za mąż. Można też było poznać imię swojego przyszłego partnera, wystarczyło nakłuć wielkie serce z imionami.

Można też było kupić słodkości. Pieniądze z ich sprzedaży zasiliły fundusz organizatora, czyli samorządu gimnazjum. Kolejne andrzejki już za rok.

My jednak zapraszamy już na walentynki. Zapewniamy wiele niespodzianek i dobrą zabawę.

I ty możesz sprawić dzieciom radość

I ty możesz sprawić dzieciom radość

I ty możesz sprawić  dzieciom radość z okazji  Świąt Bożego Narodzenia!!!

Możesz sprawić radość dzieciom w okresie świątecznym biorąc udział w dobroczynnej akcji organizowanej przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Liceum.

Celem akcji jest ufundowanie paczek wychowankom Domu Dziecka w Skarżysku Kamiennej.

 Każda klasa wybiera sobie z załączonej listy osobę/osoby, której chciałaby pomóc. Prezenty w formie paczki z imieniem wybranej przez daną klasę osób/osoby  powinny być przekazane Samorządowi Uczniowskiemu Gim i LO do 21 grudnia 2015r.

MikołajOrganizatorzy:  Samorząd Uczniowski Gim i LO

z opiekunami p. Agatą Dmoch – Hołody, p. Edytą Pająk,

p. Mateuszem Belniakiem i p. Ewą Kaletą

Andrzejki

Akcja "Szkoło Pomóż i TY" 2015/16 zakończona Logo Pomóż i Ty

We wrześniu 2015r. Samorząd uczniowski sprzedawał cegiełki.
Zebrana kwota 154,00 zł została przesłana do biura Fundacji. Pieniądze może i niewielkie, ale to zawsze jakaś chęć pomocy „każda złotówka się liczy“.

Dziękujemy tym, którzy włączyli się do akcji.

Samorząd Uczniowski Gimnazjum


 


Zebrania Samorządu Uczniowskiego odbywają się w każdy czwartek o godz. 11.30 na pierwszej długiej przerwie w sali 213 (sala geograficzna)

 


 

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/16

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/16

1.

Małgorzata Pająk

kl. IIIB

– Przewodnicząca  Samorządu Uczniowskiego

2.

Adriana Śliwińska

kl. IIB

– Zastępca Przew. Samorządu Uczniowskiego

3.

Marek Skrzyński

kl. IIB

– Skarbnik Samorządu Uczniowskiego

4.

Justyna Cozac

kl. IIIB

– Członek Samorządu Uczniowskiego

5.

Jagoda Jaszczuk

kl.  IIIB

                          -//-

6.

Julia Orłowska

kl.  IIIB

                          -//-

7.

Matylda Kuna

kl.  IIIB

                          -//-

8.

Małgorzata Wręczycka

kl.  IIIB

                          -//-

9.

Mateusz Jędrzejczak

kl.  IIIA

                          -//-

10.

Konstanty Mrozowski

kl.  IIIA

                          -//-

11.

Zofia Jędra

kl.  IIIC

                          -//-

12.

Tamara Policht

kl.  IIIC

                          -//-

13.

Małgorzata Gębala

kl.  IA

                          -//-

14.

Mikołaj Jaruga

kl.  IA

                          -//-

15.

Marianna Kalinowska

kl.  IA

                          -//-

16.

Halszka Bednarczyk

kl.  IC

                          -//-

17.

Zuzanna Orzechowska

kl.  IC

                          -//-

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum

Edyta Pająk, Agata Dmoch-Hołody


 

Samorząd Uczniowski

Działalność - rok szkolny 2014/15

Zbiórka pieniędzy na sprzęt sportowy

Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Liceum organizuje zbiórkę pieniędzy na sprzęt sportowy 
dla podopiecznych z domu dziecka w Skarżysku Kamiennej.

Do 20 marca zebrane kwoty należy przekazać do p. Ewy Kalety pedagog LO lub opiekunom Samorządu Gimnazjum i LO: p. Agacie Dmoch – Hołody, p. Edycie Pająk i p. Mateuszowi Belniakowi.
OCZEKUJEMY NA WASZĄ POMOC

SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM I LO

KONKURS KARNAWAŁOWY - regulamin

16 lutego 2015r. w naszym Gimnazjum odbył się konkurs karnawałowy. Każda z klas miała przygotować przebrania zgodne z wylosowanym wcześniej motywem:

• 1a - Lata 20-te
• 1b - Jaskiniowcy
• 2a - Przyszłość
• 2b - Kraje Arabskie
• 2c - Lata 60-te
• 3a - Starożytna Grecja
• 3b - Średniowiecze
• 3c - Bollywood

W jury zasiadły p. Ewa Kaleta oraz p. Ilona Effler. Ocenione zostały kreatywność i pomysłowość w tworzeniu oryginalnych kostiumów, policzono ilość przebranych osób z każdej klasy i wyłoniono zwycięzcę. Została nim klasa 2b. Nagrodą w konkursie jest jeden dzień wolny od niezapowiedzianych kartkówek, odpytywania i prac domowych! GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM i mamy nadzieję na wspólną zabawę w przyszłym roku!

SU Gimnazjum z opiekunami p. Edytą Pająk, p. Agatą Dmoch - Hołody

Walentynki

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski, jak co roku zorganizował pocztę walentynkową. Miłosne kartki zbierane były przez kilka dni, a w dniu Święta, rada samorządu dostarczała je adresatom. Osoby, które dostały najwięcej walentynek, obdarowano słodkim prezentem.

Cudowny Czas - Fotogaleria

Mikołaj! Święta! Cudowny czas! Ale czy dla wszystkich ludzi „małych i dużych”? Nauczyciele i uczniowie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, pomogli w spełnieniu mikołajkowych marzeń dzieci z Domu Dziecka „Przystań” ze Skarżyska-Kamiennej.

Dzieci napisały do nas listy z namalowanymi i narysowanymi przez siebie ilustracjami marzeń. Uczniowie, z przedstawicielami Samorządu Szkolnego i nauczycielami, precyzyjnie zaplanowali dzień z dziećmi. Czwartego grudnia 2014 roku ruszył w drogę „wesoły autobus”. W autobusie był Święty Mikołaj, przewodniczący samorządu liceum z dwiema śnieżynkami i trojgiem pomocników gimnazjalnych. Targali ze sobą wór prezentów.

Zanim dotarliśmy do Domu Dziecka, zobaczyliśmy replikę wileńskiego kościoła ostrobramskiego i zespół obiektów sportowych. 
W Domu Dziecka przyjęto nas wspaniale. Czekały na nas dzieci i młodzież. Przy stole zastawionym „pysznościami” rozmawialiśmy o codzienności. Wszyscy czekaliśmy na chwilę otwierania prezentów. Dom Dziecka! Miejsce konieczne, ale jakże inne od naszych domów. Lekcja zrozumienia, pokory ale i radości obopólnej!

My i dzieci z początku onieśmieleni. Powolutku zbliżaliśmy się do siebie, aby wspólnie cieszyć się z prezentów, zabaw i rozmów. Podziękowania były ogromnie wzruszające, a pytania chwilami trudne. Nawiązaliśmy kontakt z dziećmi i ich opiekunami. Mamy nadzieję, że nasza znajomość przetrwa przez wiele lat. Dla nas też zostały przygotowane świąteczne niespodzianki.

W drodze powrotnej zjedliśmy obiad w domu emerytowanej polonistki, która uczyła w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza. Było „pysznie”, domowo i trochę „historycznie. Podróż była wygodna, bezpieczna i przyjemna dzięki Panu kierowcy, który z wielką dyskrecją towarzyszył nam cały dzień. Jego bezpieczny sposób prowadzenia samochodu pozwolił na senny odpoczynek. Dziękujemy za wsparcie z Gminy Michałowice, Pani dyrektor ZSO i dyrektorów Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego. Dalsza współpraca rozwija się i w czasie Wielkanocy planujemy przygotować kolejne prezenty dla dzieci ze skarżyskiego Domu Dziecka.

Ewa Kaleta i Edyta Pająk

W ramach XV edycji akcji „GÓRA GROSZA” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM, w szkołach w całej Polsce uczniowie zbierali monety o najmniejszych nominałach.

Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Corocznie, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, podejmujemy zbiórkę groszy. W tym roku w akcji "Góra Grosza" wzięło udział 6 klas. Wspólnymi siłami zebraliśmy: 227,06 zł. Więcej....

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swój i zapraszamy do udziału wszystkie klasy w przyszłym roku. grosik

Opiekunowie SU: p. Edyta Pająk, p. Agata Dmoch - Hołody

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek,
niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!

Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia 
oraz samych szczęśliwych zdarzeń 
w nadchodzącym Nowym 2015 Roku 
Dyrekcji, 
Gronu Pedagogicznemu,
Uczniom Gimnazjum, Rodzicom 
oraz wszystkim 
Pracownikom Szkoły

Składa Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Komorowie

Oryginał życzeń

SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM I LICEUM OGŁASZA ZBIÓRKĘ  ZUŻYTYCH BATERII

Oznakowane kartony, do których można wrzucać zużyte baterie znajdują się:

 •  na i piętrze gimnazjum przy pokoju nauczycielskim
 •  na korytarzu przy hali sportowej
 •  na parterze przy wejściu do szkoły podstawowej

Do kartonów wrzucaj baterie i akumulatorki z urządzeń takich jak:

 • telefony
 • zabawki
 • zegarki
 • aparaty i wiele innych…

ZBIERAJ Z KLASĄ! ZBIERAJĄC BATERIE NIC NIE TRACISZ, A MOŻESZ JEDYNIE ZYSKAĆ!!!

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!! - Akcja paczka

Możesz sprawić radość dzieciom w okresie świątecznym biorąc udział w dobroczynnej akcji organizowanej przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Liceum.

Celem akcji jest ufundowanie paczek wychowankom Domu Dziecka w Skarżysku Kamiennej.

Każda klasa wybiera sobie z załączonej listy osobę/osoby, której chciałaby pomóc. Prezenty w formie paczki z imieniem wybranej przez daną klasę osób/osoby powinny być przekazane Samorządowi Uczniowskiemu Gim i LO do 30 listopada 2014r.

Organizatorzy: Samorząd Uczniowski Gim i LO z opiekunami p. Agatą Dmoch – Hołody, p. Edytą Pająk,

p. Mateuszem Belniakiem i p. Ewą Kaletą

Rada Samorządu Uczniowskiego

Opiekun Samorządu: Edyta Pająk
Agata Hołody

Góra Grosza - edycja 2015

Dyplom

Góra Grosza - edycja 2015

Dyplom