Karnawałowe imprezy samorządu uczniowskiego

2020-02-27

Co łączy Shreka i Sherlocka Holmesa? Rzecz jasna, pierwsze litery imion. Ale nie tylko - w ostatni piątek stycznia obaj byli bohaterami pierwszego w tym roku komorowskiego wieczoru filmowego, jak zawsze organizowanego przez Samorząd LO. Oprócz przygód obu panów SH, w innych salach naszego zaimprowizowanego multipleksu, można było obejrzeć horrory: Ciche miejsce i W wysokiej trawie.

Pomoc licealistów w organizacji balu karnawałowego dla dzieci klas 0-3 Szkoły Podstawowej to już wieloletnia tradycja. W tym roku z najmłodszymi uczniami szkoły w Komorowie bawili się m.in. Rekin, Piratka, Klaun, Księżniczka, Krowa, a także Bliżej Niezidentyfikowany Owad.

Ostatni dzień przed feriami przyniósł nam przyspieszone Walentynki. Osoby będące w związkach mogły podkreślić ten radosny fakt, ubierając się na czerwono. Natomiast wszyscy ci, którzy przyszli w tym dniu w czarnych strojach, mieli możliwość zawrzeć nowe znajomości podczas odbywających się na długich przerwach szybkich randek.

Dziękujemy i czekamy na kolejne inicjatywy naszego Samorządu :)