Rozkład jazdy autobusu szkolnego w SP w Komorowie w roku szkolnym 2021/2022

Kurs I (przed lekcjami)

Szkoła 7:00

Pęcice „Karczma” 7:08

Suchy Las 7:10

Sokołów 7:14

Sokołów „Blachy Pruszyński” 7:18

Szkoła 7:23

 

Kurs II (przed lekcjami)

Szkoła 7:28

Pęcice Stawy 7:32

Pęcice Kościół 7:35

Pęcice Małe 7:40

Szkoła 7:45

 

Kurs III (po lekcjach)

Szkoła 13:10

Pęcice Małe 13:15

Pęcice „Karczma” 13:19

Suchy Las 13:22

Sokołów ul. Rodzinna 13:26

Sokołów ul. Sokołowska 13:28

Pęcice Kościół 13:32

Pęcice Stawy 13:35

 

Kurs IV (po lekcjach)

Szkoła 14:15

Pęcice Małe 14:20

Pęcice „Karczma” 14:24

Suchy Las 14:27

Sokołów ul. Rodzinna 14:31

Sokołów ul. Sokołowska 14:33

Pęcice Kościół 14:41

Pęcice Stawy 14:44

 

Kurs V (po lekcjach)

Szkoła 15:00

Pęcice Małe 15:05

Pęcice „Karczma” 15:09

Suchy Las 15:12

Sokołów ul. Rodzinna 15:16

Sokołów ul. Sokołowska 15:18

Pęcice Kościół 15:26

Pęcice Stawy 15:29

 

Kurs VI (po lekcjach)

Szkoła 15:50

Pęcice Małe 15:55

Pęcice „Karczma” 15:59

Suchy Las 16:02

Sokołów ul. Rodzinna 16:06

Sokołów ul. Sokołowska 16:08

Pęcice Kościół 16:16

Pęcice Stawy 16:19

 

Kurs VII (po lekcjach)

Szkoła 16:40

Pęcice Małe 16:45

Pęcice „Karczma” 16:49

Suchy Las 16:52

Sokołów ul. Rodzinna 16:56

Sokołów ul. Sokołowska 16:58

Pęcice Kościół 17:06

Pęcice Stawy 17:09

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w SP w Komorowie w roku szkolnym 2020/2021

Kurs I (przed lekcjami)
Szkoła 7:00
Pęcice „Karczma” 7:08
Suchy Las 7:10
Sokołów 7:14
Sokołów „Blachy Pruszyński” 7:18
Szkoła 7:23

Kurs II (przed lekcjami)
Szkoła 7:28
Pęcice PGR 7:32
Pęcice Kościół 7:35
Pęcice Małe 7:40
Szkoła 7:45

Kurs III (przed lekcjami) 
Pęcice Małe 11:05
Pęcice "Karczma" 11:09
Suchy Las 11:12
Sokołów Rodzinna 11:16
Sokołów "Blachy Pruszyński" 11:18
Pęcice Kościół 11:22
Pęcice PGR 11:25
Szkoła Komorów 11:30

 

Kurs IV (po lekcjach)
Szkoła 13:10
Pęcice Małe 13:15
Pęcice „Karczma” 13:19
Suchy Las 13:22
Sokołów ul. Rodzinna 13:26
Sokołów ul. Sokołowska 13:28
Pęcice Kościół 13:32
Pęcice PGR 13:35

Kurs V (po lekcjach)
Szkoła 14:15
Pęcice Małe 14:20
Pęcice „Karczma” 14:24
Suchy Las 14:27
Sokołów ul. Rodzinna 14:31
Sokołów ul. Sokołowska 14:33
Pęcice Kościół 14:41
Pęcice PGR 14:44

Kurs VI (po lekcjach)
Szkoła 15:50
Pęcice Małe 15:55
Pęcice „Karczma” 15:59
Suchy Las 16:02
Sokołów ul. Rodzinna 16:06
Sokołów ul. Sokołowska 16:08
Pęcice Kościół 16:16
Pęcice PGR 16:19

Kurs VII (po lekcjach)

Szkoła 16:40
Pęcice Małe 16:45
Pęcice „Karczma” 16:49
Suchy Las 16:52
Sokołów ul. Rodzinna 16:56
Sokołów ul. Sokołowska 16:58
Pęcice Kościół 17:06
Pęcice PGR 17:09


 

Podane godziny są godzinami orientacyjnymi.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2019/2020

Kurs I (przed lekcjami)
Szkoła 7:00
Pęcice „Karczma” 7:08
Suchy Las 7:10
Sokołów 7:14
Sokołów „Blachy Pruszyński” 7:18
Szkoła 7:23

Kurs II (przed lekcjami)
Szkoła 7:28
Pęcice PGR 7:32
Pęcice Kościół 7:35
Pęcice Małe 7:40
Szkoła 7:45

Kurs III (po lekcjach)
Szkoła 13:10
Pęcice Małe 13:15
Pęcice „Karczma” 13:19
Suchy Las 13:22
Sokołów ul. Rodzinna 13:26
Sokołów ul. Sokołowska 13:28
Pęcice Kościół 13:32
Pęcice PGR 13:35

Kurs III (po lekcjach)
Szkoła 14:15
Pęcice Małe 14:20
Pęcice „Karczma” 14:24
Suchy Las 14:27
Sokołów ul. Rodzinna 14:31
Sokołów ul. Sokołowska 14:33
Pęcice Kościół 14:41
Pęcice PGR 14:44

Kurs III (po lekcjach)
Szkoła 15:50
Pęcice Małe 15:55
Pęcice „Karczma” 15:59
Suchy Las 16:02
Sokołów ul. Rodzinna 16:06
Sokołów ul. Sokołowska 16:08
Pęcice Kościół 16:16
Pęcice PGR 16:19

Podane godziny są godzinami orientacyjnymi