10 stycznia 2021 r. odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2020-11-28

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Kochani,

na przekór wszystkim trudnościom, które stawia przed nami obecna sytuacja, Komorów dalej prężnie działa i już po raz 28. nasza szkoła gra razem z Wami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak co roku potrzebujemy od Państwa "fantów" do przeprowadzenia licytacji. Tym razem odbędzie się ona online na platformie ZOOM. Przedmioty zostaną wystawione również przez Sztab na aukcji Allegro. Czego potrzebujemy: koszulek z autografami znanych i lubianych osób, ciekawych prac plastycznych, interesujących książek i wszystkiego, co ma ciekawą i niepowtarzalną historię. Mile widziane są przedmioty z autografami lub dedykacjami.

Przedmioty przeznaczone na licytację można zostawiać w sekretariacie SP lub w gabinetach wicedyrektorów: Edyty Pająk w budynku SP i Wojciecha Bentyna w budynku LO.

Wiedząc, że zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie, również tym razem prosimy o dobrą energię, ciekawe pomysły i osobiste zaangażowanie.

Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

Edyta Pająk i członkowie komorowskiego sztabu WOŚP: Mateusz Belniak, Agata Dmoch-Hołody, Anna Górska-Zielińska