Bezpłatne badania dzieci!

2020-09-09

Drodzy Rodzice oraz Opiekunowie dzieci, jeżeli:

• coś niepokoi Was w rozwoju lub zachowaniu Waszych dzieci,

• coś zostało zauważone przez lekarza lub podczas badań kontrolnych,

• Wasze dzieci przebyły urazy takie jak złamania, skręcenia lub są po zabiegach operacyjnych,

• cierpią na autyzm, zespół Aspergera lub całościowe zaburzenia rozwoju,

• chcecie po prostu sprawdzić czy wszystko jest w porządku,

zachęcamy do wzięcia udziału w 11 edycji bezpłatnych badań dzieci przeprowadzanych w Centrum Rehabilitacji Vita! Celem akcji  jest wychwycenie możliwie najwcześniej problemów w rozwoju i funkcjonowaniu dzieci od 0 do 18 roku życia.

Wizyta składa się z wywiadu z rodzicami/opiekunami, aby przeanalizować dotychczasowy rozwój dziecka i wychwycić ewentualne trudności lub nieprawidłowości, a także obserwacji motoryki dziecka, zarówno tej spontanicznej, jak i podczas zadawanych ćwiczeń. Oceniana jest sylwetka, jej symetria i zbalansowanie mięśniowe. Często wykonuje się testy mówiące o sile głównych grup mięśniowych, koordynacji ruchowej i poczuciu własnego ciała.

Zadzwoń i zapisz swoje dziecko na badanie! Tel.: 601 616 185

Więcej informacji na stronie internetowej: centrum-vita.pl