Biegnijmy po zdrowie na WOŚP

2021-02-04

Z ogromną przyjemnością, chcę pogratulować wszystkim zawodnikom i zawodniczkom startującym w biegach

Biegnijmy po zdrowie na WOŚP”.

Każdy z Was pokazał, że wystarczy chcieć, a można zrealizować cel.

Bieganie zimą jest trudne, ale daliście radę , pokonaliście własne słabości.

Niektórzy z Was biegli po raz pierwszy, życzę im by nauczyli się czerpać radość z wysiłku fizycznego , który ułatwia życie, uczenie się czy pracę. Jesteście zwycięzcami sami dla siebie ( tak napisała jedna z Pań).

Byli też wśród Was i tacy, którzy biegają codziennie, i pewnie przyznają mi rację, że jak zacznie się biegać regularnie, to nie chce się przestawać, a każdy dzień bez treningu jest dniem straconym.

Komorowski Sztab WOŚP przygotował dla Was nagrody.

Dzięki uprzejmości Dyrekcji ZSO w Komorowie, która ufundowała puchary i medale, a Sztab WOŚP i Gmina Michałowice przygotowali upominki dla każdego zawodnika, możemy je odebrać w najbliższą sobotę, czyli 6 lutego od godz. 10.00 -12.00 w Szkole Podstawowej (wejście od strony Al. Marii Dąbrowskiej przy sekretariacie).

Instrukcje dotyczące odbierania nagród zostaną Państwu przekazane na miejscu, w kolejności w jakiej będziecie przychodzić do szkoły.

A oto wyniki, które uzyskali zawodnicy:

KATEGORIA klasy 4-7, 2km

I Miejsce- Wojciech Woźniak 9:32, klasa VII D

II Miejsce -Nina Wójcicka 11:05, klasa VII D

III Miejsce –Nikola Jędrzejczyk 11:09

IV Miejsce- Karolina Werulik 11:36, IVA

V Miejsce- Jędrzej Staniszkis 12:01, IVD

VI Miejsce- Agnieszka Charmuszko 12:28, rocznik 2007

VII Miejsce- Wiktoria Rybczyńska 12:45, VIID

VIII Miejsce-Gabriel Lewandowski 12:57, IVD

IX Miejsce -Dominika Jagiełło 13:46, VIC

X Miejsce- Marianna Korman 14:23, IVD

XI Miejsce-Hubert Rybczyński 14:39, IVD

XII Miejsce-Adam Różalski 14:57, VIC

XIII Miejsce-Adam Dogru 15:52, VA

XIV Miejsce- Joanna Szulakiewicz 17:01, IVA

XV Miejsce-Antonina Garbacik 18:32, VA

XVI Miejsce- Julia Żółtowska VIB, Michał Żółtowski IVD- 22:44,

XVII Miejsce-Maria Grzegorzewska 32:18, IVD ( czas poglądowy, gdyż stoper nie został zatrzymany w momencie zakończenia biegu zawodniczki tylko gdy dołączyli i zakończyli bieg współbiegacze),

oraz Filip Sieńkowski wraz z Magdaleną Sieńkowską nagroda za debiut biegowy

 

KATEGORIA klasy 8-2LO, 2km

I Miejsce- Kamila Dziedzic 9:31, 2ALO

II Miejsce- Klaudia Dziedzic 9:35, 2ALO

III Miejsce- Maksymilian Olasek 10:14, VIIIB

IV Miejsce- Mikołaj Gerlach 13:14, 2CLO

V Miejsce- Karol Piskorski 13:35, VIIIC

VI Miejsce- Jan Ostaszewski 13:48, VIIIC

VII Miejsce- Hubert Jagiełło 14:30, VIIIC

VIII Miejsce- Wiktor Lipiński 16:41, 2BLO

 

KATEGORIA 3 LO i , 2km

I Miejsce- Marek Werulik 11:36, rodzic

II Miejsce- Magda Woźniak 13:47, rodzic

III Miejsce- Marta Dogru-Ambroziak 15:52, rodzic

 

KATEGORIA klasy 4-7, 5 km

I Miejsce- Wojciech Woźniak 26:07, VIID

II Miejsce -Oskar Owsianka 30:37, IVD

III Miejsce- Jan Paradowski 32:07, VIIB

IV Miejsce- Franek Bielecki 32:35, VIIC

 

KATEGORIA klasy 8-2 LO, 5km

I Miejsce-Klaudia Dziedzic 24:47, 2ALO

II Miejsce-Maksymilian Olasek 25:23, VIIIB

III Miejsce- Kamila Dziedzic 28:22, 2ALO

IV Miejsce- Gabriela Klaus 38:09, 2CLO

IV Miejsce –Zuzanna Klaus 38:09, 2CLO

 

KATEGORIA 3LO-, 5km

I Miejsce- Krzysztof Kordulasiński 24:54, rodzic

II Miejsce- Katarzyna Ostaszewska 26:45, rodzic

III Miejsce-Bogusława Garbacik 31: 45, rodzic

IV Miejsce-Maria Bielecka 32:51, rodzic

V Miejsce- Mirosław Matyjasik 41:51, sąsiad

VI Miejsce- Ilona Tomaszewska- Matyjasik 46:48, sąsiadka

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i do zobaczenia na trasach biegowych.

Anna Górska Zielińska