Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

2021-12-12

DZIĘKUJEMY ZA WOLNĄ POLSKĘ

Parafrazując słowa niemieckiego filozofa i teologa Alberta Schweitzera na temat szczęścia, należy pamiętać, że dobro to jedyna rzecz, którą się mnoży, jeśli się ją dzieli. Z tym postanowieniem Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie po raz drugi przystąpił do akcji „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

Zgromadzone między 21 listopada a 9 grudnia tego roku rzeczy – artykuły spożywcze, środki chemiczne, odzież (szaliki, skarpetki, rękawiczki), a nade wszystko przepiękne karki z życzeniami świątecznymi, które zostały wykonane przez naszych uczniów – zostały zapakowane i przewiezione do regionalnego centrum koordynującego akcję na terenie okręgu warszawskiego.

Na miejscu dostarczone przez  nas rzeczy zostały rozdzielone według asortymentu i  trafiły do paczek świątecznych dla  Tych, dzięki którym mamy wolny krajKOMBATANTÓW.

WSZYSTKIM DZIECIOM, RODZICOM,  NAUCZYCIELOM, DARCZYŃCOM Z TERENU GMINY MICHAŁOWICE SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W NINIEJSZEJ AKCJI !!!

Podziękowania przesyłam w imieniu ogólnopolskich organizatorów, koordynatorów z naszej szkoły (WOLONTARIUSZE, CZŁONKOWIE KOŁA HISTORYCZNEGO KLAS 7) i swoim własnym.

Daniel Wolborski

Nauczyciel historii w Szkole Podstawowej