Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

2021-11-21
Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,
nasza szkoła po raz drugi weźmie udział w akcji "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera". Jest to zbiórka żywności i artykułów chemicznych dla kombatantów. Akcja potrwa do 9 GRUDNIA. Wykaz rzeczy, które będziemy zbierali znajduje się na zdjęciu dołączonym do niniejszego tekstu. Oprócz materialnego wsparcia, nasi bohaterowie potrzebują także wsparcia słownego. Niech wiedzą, że o nich pamiętamy. Stąd prośba o dołączanie do zgromadzonych rzeczy kartek świątecznych z życzeniami lub  listów z podziękowaniami za służbę na rzecz naszej Ojczyzny.  Zgromadzone rzeczy można przynosić do szkoły. Na parterze budynku nr 1  (od strony Al. M. Dąbrowskiej) jak i budynku nr 4 (od ul. Kotońskiego) stoją pudełka na przyniesione  rzeczy. Przyniesione  rzeczy proszę oddać Paniom woźnym, a one już umieszczą we wspomnianych pudełkach.
UCZNIOWIE KLAS 4-8 I LICEUM MOGĄ PRZYNOSIĆ RZECZY DO SALI 301.
Poniedziałek 8.00-15.30
Wtorek 8.00-11.30
Środa-czwartek 8.00-15.30
Dodatkowo zebrane rzeczy będzie można dostarczyć w  SOBOTY 27 LISTOPADA I 4 GRUDNIA. NA PARTERZE BUDYNKU NR 4 (OD UL. KOTOŃSKIEGO) W GODZINACH 11-14.30 DYŻUROWAĆ BĘDĄ WOLONTARIUSZE Z KLAS 7-8 i je odbiorą.
Z góry dziękuję za wsparcie naszej akcji.

Daniel Wolborski
Nauczyciel historii w SP Komorów