Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

2019-12-08

WALCZYLI DLA NAS! ZAWALCZMY DLA NICH!

W dniach 6-7 grudnia na terenie naszej szkoły odbyło się podsumowanie akcji „IX Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Zgromadzone rzeczy – artykuły spożywcze, środki chemiczne, odzież (szaliki, skarpetki, rękawiczki), a nade wszystko przepiękne karki z życzeniami świątecznymi, które zostały wykonane przez naszych uczniów – zostały zapakowane i przewiezione do regionalnego centrum
koordynującego akcję na terenie okręgu warszawskiego (znajduje się ono w Warszawie przy ul. Chełmżyńskiej). Na miejscu dostarczone przez nas rzeczy zostały rozdzielone według asortymentu i trafiły do paczek świątecznych dla KOMBATANTÓW.

WSZYSTKIM DZIECIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W NINIEJSZEJ AKCJI !!!

Podziękowania przesyłam w imieniu ogólnopolskich organizatorów, koordynatorów z naszej szkoły (KLASA 8B, CZŁONKOWIE KOŁA HISTORYCZNEGO KLAS 8) i swoim własnym.

Podziękowanie Zespół Szkół w Komorowie

Daniel Wolborski