Dzień Misia 2018

2018-12-03
Dnia 26 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Grupa teatralna KURTYNKA przygotowała montaż słowno - muzyczny, którego bohaterami były oczywiście misie. Naszą widownią były dzieci z klas 0-3 wraz ze swoimi Paniami, prawie każdy z nas miał swojego ukochanego misia! Dodatkową atrakcją były puszczane fragmenty bajek "Kubuś Puchatek", "Miś Uszatek" i "Paddington". Wspólnie śpiewaliśmy misiowe piosenki, bawiliśmy się wraz z przytulankami- misiami ,a także nauczyliśmy się misiowej zabawy ruchowej. W czasie tego spotkania rozstrzygnięty został konkurs "Mój pluszowy miś", który przygotowały Panie z grup 0A i 0B.
Było bardzo wesoło, głośno i kolorowo:) Dziękujemy za pomoc przy wyświetlaniu filmów  p. Adrianowi Klepczarkowi, który bawił się z nami już kolejny raz.
Do zobaczenia za rok!!!
M. Pajączek i E. Ciechomska