Dzień Otwartych Drzwi w SP Komorów

2016-03-10

Co można było zobaczyć za otwartymi drzwiami Szkoły Podstawowej w Komorowie?

W środę, 9 marca, dosłownie wszystko! Tego dnia, od godziny 17.00, każdy rodzic przyszłego poważnego studenta oddziału przedszkolnego lub pierwszej klasy wraz z pociechą mógł zajrzeć w każdy kąt naszej podstawówki, a wszędzie czekały uśmiechnięte i gotowe odpowiedzieć na wszelkiej maści pytania panie nauczycielki.

W czasie Dnia Otwartych Drzwi wszyscy mile witani goście mogli przekonać się, że w naszej szkole po prostu nie można się nudzić. Przekonywały o tym nie tylko barwne i pomysłowe plakaty prezentujące ofertę działających u nas kółek zainteresowań, ale również występy starszych i młodszych uczniów. Dach sali gimnastycznej dosłownie unosił się od oklasków. Były śpiewy, tańce, akrobacje; była muzyka dawna, była i współczesna, było i po polsku, i po angielsku, a dzięki dwóm grupom teatralnym było i wzruszająco, i trochę śmiesznie, i trochę strasznie.

Wisienką na torcie były pokazowe treningi naszych piłkarzy i koszykarzy w hali sportowej. Słowem - bardzo udany wieczór! Każdy, kto tego dnia odwiedził naszą szkołę, mógł przekonać się, że u nas można rozwinąć skrzydła niezależnie od tego, czy jest się sportowcem, czy matematykiem; aktorem, czy przyrodnikiem; altruistą lub muzykiem.

tekst: Ewa Głowala

zdjęcia: Renata Sobczak