Informacja o sposobie zakupu podręczników w Szkole Podstawowej w Komorowie w roku szkolnym 2021/2022

2021-07-12

Oddział przedszkolny: podręczniki i ćwiczenia zostaną zamówione przez wychowawców klasy 0A i 0B. Wszystkie podręczniki i ćwiczenia finansują rodzice.

Klasy 1 - 3: uczniowie otrzymają nieodpłatnie podręczniki i ćwiczenia przedstawione w wykazie na stronie internetowej szkoły -  refundowane przez MEN (z wyjątkiem podręczników do muzyki,  religii oraz ćwiczeń do informatyki w kl. 1, 2 i 3, które będą sfinansowane i indywidualnie zakupione przez rodziców).

Klasy 4 - 8: uczniowie otrzymają nieodpłatnie podręczniki przedstawione w wykazie na stronie internetowej szkoły - refundowane przez MEN (z wyjątkiem podręcznika do religii). Podręczniki do religii w kl. 4 – 8 zostaną sfinansowane i zakupione indywidualnie.

Dodatkowo szkoła zamówiła dotacyjne ćwiczenia dla klas 4-8 z następujących przedmiotów: j. polski, matematyka, j. angielski oraz  j. niemiecki (do kl. 5, 7, 8). Pozostałe ćwiczenia rodzice zakupują indywidualnie.

Wykaz podręczników refundowanych w zakładce Podręczniki.

Słowa z uśmiechem. Gramatyka i ortografia. Zeszyt
ćwiczeń (Klasa 4)