Jasełka 2018

2019-01-02

Dnia 20 grudnia 2018r. w naszej szkole uczniowie klasy VI b, VIIb, VIIc, VIId pod kierunkiem swoich katechetów, przedstawili Jasełka dla swoich kolegów
i koleżanek z klas IV-VIII oraz Dyrekcji i Grona Pedagogicznego. Scenariusz oparty był o sceny z Pisma Świętego: Zwiastowanie NMP, Nawiedzenie
św. Elżbiety . Pieśni, pastorałki wykonane przez Zuzię Folwarską uczennicę
kl. VIb, zaczerpnięto z musicalu „Życie Maryi” autorstwa zespołu ewangelizacyjnego Guadalupe. W drugiej scenie akcja Jasełek przeniosła się również w czasy współczesne na jedną z komorowskich ulic, gdzie swoje role świetnie zaprezentowali uczniowie z klasy VIb, VIIb, VIIc i VIId. Całości kolorytu dodały układy taneczne wykonane przez uczennice z klasy VII d. Dekoracje wykonała pani Anna Malinowska i pani Renata Biłozór z uczniami.

s. Jana Aneta Morzyc