KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE i ZDROWE FERIE ZIMOWE” pod patronatem Wójt Gminy Michałowice Pani Małgorzaty Pacheckiej

2022-03-09

KONKURS propagujący zdrowy, aktywny i jednocześnie bezpieczny wypoczynek podczas tegorocznych ferii zimowych został  rozstrzygnięty.
Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci, a także  propagowanie bezpiecznych zachowań podczas ferii zimowych. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I – III, których
zadaniem było przygotowanie pracy plastycznej dotyczącej bezpiecznego oraz zdrowego spędzania czasu wolnego w okresie ferii zimowych.
Nagrodą główną dla wszystkich uczniów SP jest wyposażenie szkolnego lodowiska w „pingwinki” przeznaczone do nauki jazdy na łyżwach, które zostały ufundowane przez Wójt Gminy Michałowice Panią Małgorzatę Pachecką.
Dodatkowe wyróżnienia i upominki otrzymali uczniowie:
Magdalena Wasilewska klasa 1b,
Franek Jankowski klasa 2b,
Ala Sotowska klasa 3b,
Dorota Chmielewska klasa 3c,
Magdalena Gieroń klasa 3c
Roksana Rogozińska klas 3c.