Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

2020-03-04

Dnia 4 marca odbył się w naszej szkole pierwszy etap Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Wzięło w nim udział aż 43 uczniów z klas I-III. Dzieci recytowały wiersze o różnej tematyce. Wszyscy bardzo się starali, by jak najpiękniej zaprezentować przygotowane utwory. Nad wszystkim czuwała komisja w składzie: pani dyrektor Edyta Pająk, pani logopeda Ewelina Gibowicz oraz nauczycielki: Małgorzata Pajączek i Ewa Ciechomska.

Do następnego etapu konkursu zakwalifikowały się uczennice: Hela Tokarska (1b), Basia Suchodolska (2a), Basia Tober (3d)

Na wyróżnienie zasługują także: Klementyna Dusińska (1b), Maciek Ogiński (1a) , Marysia Kobylińska (1a) , Basia Sowińska (1b), Janek Kirylczuk (1a), Fabian Woliński (2a), Amelka Frydrych (2d), Gabrysia Gąsiorowska (2b), Bruno Grabowski (2c), Filip Ziętek (2d), Misia Kowalczyk (3b), Wiktoria Rytel-Kuc (3d),Marysia Grzegorzewska (3d ), Eliza Horodecka (3c), Nina Hamerlak (3b).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Laureatom życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu!

Tekst i zdjęcia : Ewa Ciechomska, Małgorzata Pajączek