Kostiumowy bal karnawałowy dla klas 0-3

2019-01-25

Jak co roku w naszej szkole odbył się kostiumowy bal karnawałowy dla uczniów najmłodszych klas. 24 stycznia, tuż przed feriami zimowymi, sala gimnastyczna została zamieniona w salę  balową. Od godziny 8.30 w rytm najlepszych przebojów bawili się wspólnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami. Na sali można było zobaczyć piękne księżniczki, dostojnych rycerzy, no i oczywiście nie mogło zabraknąć postaci z różnych filmów dla dzieci. Nauczycielki przebrane były tym razem za wiedźmy i razem z dziećmi brały udział w zabawach przygotowanych przez organizatorkę naszego balu panią Katarzynę Janotę-Zwolińską z EduCenter. Na balu byli również starsi koledzy i koleżanki z Gimnazjum, którzy udekorowali salę gimnastyczną i pomagali w czasie balu. To bardzo miłe, że co roku można liczyć na pomoc ze strony starszych uczniów i oczywiście nauczycieli - opiekunów Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum - p. Agaty Dmoch-Hołody i p. Matusza Belniaka.  Wszystkim dopisywał świetny humor i już nie możemy się doczekać następnego balu z nowymi niespodziankami.

Tekst: Małgorzata Pajączek - nauczycielka EW