„Nauka w plecaku - Wirtualne podróże”

2021-09-14

W nowym roku szkolnym uczniowie klas trzecich przystąpili do międzynarodowego projektu edukacyjnego „Nauka w plecaku - Wirtualne podróże”. W projekcie biorą udział dzieci nie tylko z Polski, ale również uczniowie szkół polonijnych z Europy i ze świata. Program ten rozwija kompetencje takie jak: wiedza o świecie, kreatywność, skupienie, otwartość, czy akceptacja. Nasz udział w projekcie będzie okazją do nawiązania współpracy i znajomości z nauczycielami i zespołami klasowymi z różnych części świata. W czasie zadań wykonywanych w ramach projektu „Wirtualne podróże” będziemy realizować zapisy podstawy programowejUczniowie do końca roku szkolnego, raz w miesiącu będą uczestniczyć w lekcjach na żywo. Wszystkie zadania można realizować zarówno w trakcie pracy stacjonarnej, jak i zdalnej. Relacje z naszych działań będziemy regularnie zamieszczać na stronie szkoły i fb.

Wychowawczynie klas trzecich

Anna Zboina, Anna Kacprzak, Paulina Wądołowska