Powiatowy Dzień Dziecka

2019-06-13
Dnia 31 maja uczniowie z klas 1 a i 1 b uczestniczyli  w Powiatowym Dniu Dziecka zorganizowanym przez MDK w Pruszkowie. Zaczęło się od przejazdu kolejką WKD z Komorowa do Pruszkowa, co dla niektórych było dużą atrakcją:) Na miejscu, w Parku Kościuszki w Pruszkowie każdą grupą zajmowali się wolontariusze, którzy przeprowadzali dzieci z jednych zajęć na drugie. Nasze klasy uczestniczyły w pokazach  i warsztatach muzycznych zorganizowanych przez Centrum Nauki Kopernik, dowiedziały się "Jak powstaje książka?", poznały nowe techniki plastyczne, odwiedziły stoisko  Straży Miejskiej , uczestniczyły w różnych sportowych konkurencjach. Na koniec zostały poczęstowane,może nie bardzo zdrową, ale za to jaką słodką watą cukrową :)
To był bardzo wesoły dzień!!!
Wychowawczynie klas- Ewa Ciechomska i Małgorzata Pajączek