Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I - zmiany warunków rekrutacji, w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem

2020-03-18

Dyrektor ZSO w Kmorowie informuje, że w związku z wprowadzonymi ograniczeniami z powodu epidemii koronawirusarodzice chcąc złożyć wnioski rekrutacyjne do szkoły lub przedszkola,  mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłać skan wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres szkoły podstawowej: sp|komorow.edu.pl| target="_blank"|sp|komorow.edu.pl

2. Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki. Przy wejściu do placówki jest wystawione pudełko, do którego można włożyć dokumenty rekrutacyjne zamknięte w kopercie i podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego, 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku.

Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie: 22 758 06 37
i mailowo: sp|komorow.edu.pl| target="_blank"|sp|komorow.edu.pl

W przypadku niemożności otrzymania zaświadczenia z zakładu pracy, prosimy rodziców o składanie stosownych oświadczeń, a w późniejszym terminie dostarczenie dokumentu z zakładu pracy.