Rozkład jazdy autobusu szkolnego w SP w Komorowie w dniu 1 września 2020 r.

2020-08-27

Kurs I

Pęcice PGR 7:25

Pęcice Kościół 7:28

Sokołów ul. Sokołowska 7:32

Sokołów ul. Rodzinna 7:34

Suchy Las 7:38

Pęcice „Karczma” 7:41

Pęcice Małe 7:45

Szkoła 7:50


 

Kurs II

Pęcice PGR 9:25

Pęcice Kościół 9:28

Sokołów ul. Sokołowska 9:32

Sokołów ul. Rodzinna 9:34

Suchy Las 9:38

Pęcice „Karczma” 9:41

Pęcice Małe 9:45

Szkoła 9:50


 

Kurs III (powrotny)
Szkoła 12:00
Pęcice Małe 12:05
Pęcice „Karczma” 12:09
Suchy Las 12:12
Sokołów ul. Rodzinna 12:16
Sokołów ul. Sokołowska 12:18
Pęcice Kościół 12:26
Pęcice PGR 12:29

Kurs IV (powrotny)

Szkoła 14:00
Pęcice Małe 14:05
Pęcice „Karczma” 14:09
Suchy Las 14:12
Sokołów ul. Rodzinna 14:16
Sokołów ul. Sokołowska 14:18
Pęcice Kościół 14:26
Pęcice PGR 14:29

 

Podane godziny są godzinami orientacyjnymi.