SMOK W KOMOROWIE DZIAŁA W NAJLEPSZE

2019-06-18

W ramach programu który ma kontynuację od 2016 roku , przez miesiące szkolne; styczeń – czerwiec , wrzesień - grudzień prowadzone jest szkolenie koszykarskie z chłopcami chodzącymi do klas IV i dzieci młodsze , klasa V i klasa VI z naszej gminy. W ramach zawartej umowy Polski Związek Koszykówki przekazał  niezbędny do prowadzenia szkolenia sprzęt sportowy, taki jak między innymi: profesjonalne piłki do koszykówki w rozmiarze 6, dryblerki do poprawy techniki kozłowania, czy wózki na piłki. Program realizowany jest przy współpracy PZKosz i Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wniosek do Polskiego Związku Koszykówki o utworzenie Szkolnego Młodzieżowego Ośrodka Koszykówki przygotowała Gmina Michałowice przy współpracy z dyrekcją ZSO Komorów oraz koordynatorem ośrodka SMOK w Komorowie trenerem Grzegorzem Tomaszewskim. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 90 minut. Wystarczy przyjść i dobrze się bawić z koszykówką pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Program SMOK ma na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania koszykówki, upowszechniania tej dyscypliny i pokazanie, że ruch to radość i  zdrowie.

Szczegółowe informacje dotyczące programu SMOK udziela trener Grzegorz Tomaszewski tel. 602 617 004