Szlachetna Paczka

2021-12-13

Komorowianie lubią ludzi

Społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Komorowie naprawdę lubi ludzi. Udowodniła to, już po raz szósty przygotowując Szlachetną Paczkę.

W tym roku wzięliśmy pod swoje skrzydła Panią Matyldę i dzięki jak zwykle niezawodnym rodzicom naszych uczniów udało się spełnić wszystkie jej marzenia – od karmy dla psa, przez książki, zastawę stołową, prześcieradła, po kuchenkę mikrofalową i laptop. Otwarte serca oraz kieszenie małych i dużych komorowian pozwolą także sfinansować jedenaście sesji terapeutycznych naszej podopiecznej.

Wolontariusze nie zasypywali gruszek w popiele i w ciągu jednej godziny spakowali aż dwadzieścia jeden kartonów! Dwoje uczniów odprowadziło paczkę do magazynu i tyle…

Cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji i wynikających z niej ograniczeń akcja się udała.

Bardzo, bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.

Ewa Głowala – nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej

i Szkolne Koło Wolontariatu