TYGODZIEŃ Z LOGOPEDIĄ

2021-02-18

W związku z Europejskim Dniem Logopedy, który w tym roku obchodzony będzie 6 marca, zapraszam do skorzystania z wydarzeń zaplanowanych w ramach „TYGODNIA Z LOGOPEDIĄ” (z racji obecnej sytuacji przeniesionych do strefy online):

1 marca (poniedziałek) - Dzień Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej – w godzinach 16:30 – 18:30 zapraszam rodziców, których niepokoi coś w komunikacji lub wymowie ich dzieci (konsultacje odbędą się online, proszę o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa poprzez e-dziennik)

2 marca (wtorek) – zajęcia otwarte dla nauczycieli „
Ćwiczenia logopedyczne wesołe i praktyczne - głoski szumiące" godz. 10:45 – 11:30

3 marca (środa) – godz. 18:30, webinar dla rodziców pt. „Jak mogę wspierać rozwój mowy mojego dziecka?”

Na webinarze zostaną omówione zagadnienia dotyczące najczęstszych przyczyn problemów z artykulacją, sposoby ich zapobiegania, praktyczne ćwiczenia i zabawy stymulujące rozwój mowy.

Link do webinaru zostanie wysłany do osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa przez e-dziennik.

4 marca (czwartek) - rozpoczęcie kampanii profilaktycznej „Pogotowie logopedyczne

W ramach kampanii na stronie internetowej szkoły będą regularnie publikowane artykuły o tematyce związanej z rozwojem mowy oraz praktyczne wskazówki, jak go wspierać. Pierwszy artykuł poświęcony będzie tematowi: „Wpływ nowoczesnych technologii na rozwój mowy dziecka” - zachęcam do śledzenia zakładki Logopeda!

5 marca (piątek) – ogłoszenie na stronie internetowej szkoły wyników konkursu „Wesołe minki chłopca i dziewczynki”

Zachęcam również do zapoznania się z folderem na temat prawidłowego rozwoju mowy dziecka.

Serdecznie zapraszam,

logopeda Ewelina Gibowicz