Wakacyjny dyżur oddziału przedszkolnego

2020-06-15

Praca oddziału przedszkolnego w ZSO w Komorowie

Informujemy, że w okresie wakacyjnym oddział przedszkolny
będzie pracował od 1.07. 2020 r. do 31.07. 2020 r. w godz. 8.00 – 13.00

Podczas wakacji w oddziale przedszkolnym będzie obowiązywała procedura bezpieczeństwa określona w Zarządzeniu nr 6/2020 Dyrektora ZSO w Komorowie z dnia 20 maja 2020r. opracowana zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 15 maja 2020 r.

Formularz zgłoszenia dziecka na zajęcia w okresie wakacyjnym prosimy składać w terminie 15.06 – 23.06.2020 r. wyłącznie na adres sp@komorow.edu.pl, natomiast oświadczenie dotyczące bezpieczeństwa epidemicznego, z uwagi na wymóg jego aktualności, należy wypełnić i przesłać na adres sp@komorow.edu.pl w tygodniu poprzedzającym pobyt wakacyjny dziecka w przedszkolu. Prosimy o przesyłanie wypełnionych i podpisanych dokumentów w formie skanu lub wyraźnego zdjęcia.

Dokumenty do pobrania:

Procedura bezpieczeństwa obowiązująca w Szkole  Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie

Karta_zapisu_dziecka Komorów  PDF    DOCX

Oświadczenie_rodzicow_ZSO    PDF    DOCX