Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

2021-11-04

Drodzy Uczniowie,

30 stycznia 2022 r. odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - tym razem dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jak co roku, w naszej szkole odbędzie się koncert, któremu towarzyszyć będzie licytacja i wiele różnych atrakcji, a wolontariusze zrzeszeni w komorowskim sztabie Orkiestry prowadzić będą kwestę. Wszystkich uczniów powyżej 12 roku życia, którzy chcą zostać wolontariuszami 30. Finału WOŚP prosimy o wypełnienie do 10 grudnia2021 r. ankiety, link poniżej:

Uwaga! Osoby poniżej 16 roku życia kwestują pod opieką osób dorosłych.

Wiedząc, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie, również tym razem prosimy o dobrą energię, ciekawe pomysły i osobiste zaangażowanie. Wszelkie propozycje, chęć włączenia się i pomocy można zgłaszać bezpośrednio lub mailowo do członków sztabu: Edyty Pająk, Anny Górskiej - Zielińskiej, Agaty Dmoch-Hołody i Mateusza Belniaka.

Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

Siema!