XIV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MICHAŁOWICE

2019-11-03

UKS Komorów

ZAPRASZA DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA:

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 15.12.19r (niedziela) – początek o godz.: 10:00.

2. Uczestnicy zgłaszają się max.do dnia 30 listopada 2019r. (uwaga: jest to termin ostateczny, po 30 listopada b.r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).

3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej: - kategoria „Młodzik” (początkujący) - kategoria „Open” - kategoria „Junior” (średnio-zaawansowani)

4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 3-ech wygranych setów.

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).

7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne statuetki oraz atrakcyjne mikołajkowe nagrody.

8. Organizatorzy - sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”.

9. Uwaga: turniej amatorski, liczba miejsc ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i ew.zmian zasad i regulaminu turnieju. Kategorie: „Młodzik” i „Junior” tylko dla dzieci i młodzieży z UKS Komorów oraz uczniów szkół z terenu Gminy Michałowice. W związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i mieszkańcy Gminy Michałowice.

Zgłoszenia uczestników do dnia 30.11.19 r. osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zobacz Plakat