Nauczyciele

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej 2021/2022

Lp

Nazwisko, Imię

Nauczany

Przedmiot

  1.  

Pająk Edyta – dyrektor ZSO

informatyka

  1.  

Petrykowska – Uznańska Magdalena – wicedyrektor ds. SP klas 0-3

psycholog

  1.  

Rymuza Sławomir – wicedyrektor ds. SP klas 4-8

muzyka

  1.  

Bąkowska Anna

naucz. wspomagający

  1.  

Biłozór Renata

plastyka

  1.  

Borowska Małgorzata

matematyka

  1.  

Chruściak Aleksandra

j. angielski

  1.  

Ciechomska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Danecka Krystyna

matematyka

  1.  

Danieluk Bożena

matematyka

  1.  

Dyrek Sylwia

historia, wos

  1.  

Drabik Jadwiga

wychowawca świetlicy

  1.  

Effler Ilona

pedagog

  1.  

Filimon Ewa

j. polski

  1.  

Fusiecka Hanna

naucz. wspomagający

  1.  

Gontarczyk Ewa

doradztwo zawodowe

  1.  

Gawron Magdalena

j. niemiecki, etyka

  1.  

Gibowicz Ewelina

logopeda

  1.  

Gielniewska Barbara

j. angielski

  1.  

Glinicka Maria

wychowawca świetlicy

  1.  

Głowala Ewa

j. polski

  1.  

Gogolewska Maria

nauczyciel wspomagający

  1.  

Górczak Magdalena

j. polski

  1.  

Górska- Zielińska Anna

W-f, edb

  1.  

Graczyk Urszula s. Celestyna

religia

  1.  

Gradkowska Aneta

j. angielski

  1.  

Gryko Agnieszka

religia

  1.  

Grzywaczewska Dorota

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Gumińska Patrycja

wychowawca świetlicy

  1.  

Janecki Artur

chemia

  1.  

Jaroszewska Beata

W-f

  1.  

Jaworska Joanna

wychowawca świetlicy

  1.  

Kacprzak Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Kaczyński Artur

religia

  1.  

Kaleta Ewa

rewalidacja

  1.  

Karczewska Dorota

matematyka

  1.  

Karska Hanna

j. angielski

  1.  

Kasperska Anna

j. polski

  1.  

Kik-Mikuła Joanna

nauczyciel wspomagający

  1.  

Kosakowska Elwira

naucz. wspomagający

  1.  

Kowalkowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Kwasiborska Magdalena

w-f

  1.  

Libiszewska Ewa

Informatyka, geografia

  1.  

Lesiecka Grażyna

j. francuski

  1.  

Malinowska Anna

muzyka, technika, biblioteka

  1.  

Michalak Barbara

wychowawca świetlicy

  1.  

Milczarska Joanna

przyroda, geografia

  1.  

Morzyc Aneta

religia

  1.  

Padewska Elwira

wych. oddz. przedszkolnego

  1.  

Pajączek Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Pałka Agata

j. niemiecki

  1.  

Pawlikowska Małgorzata

biologia

  1.  

Parys Emilia

psycholog

  1.  

Pawłowska Monika

j. angielski

  1.  

Perz Marek

w-f

  1.  

Piątek Mariola

lider świetlicy

  1.  

Pielech Wojciech

w-f

  1.  

Piotrowska - Gocal Monika

j. polski

  1.  

Podbielska Monika

wychowawca świetlicy

  1.  

Prześlakiewicz Anna

muzyka

  1.  

Putra Sylwia

wychowawca świetlicy

  1.  

Reszka Joanna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Rogala Magdalena

j. angielski

  1.  

Siemieniuk Zofia

biblioteka

  1.  

Skierkowska Rak Rozalia

wych. oddz. przedszkolnego

  1.  

Sobczak - Maciocha Renata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Sobczuk Marta

matematyka

  1.  

Sprycha Barbara

matematyka

  1.  

Tomaszewski Grzegorz

W-f

  1.  

Tyc Maria

informatyka

  1.  

Wasielczyk Hanna

wychowawca świetlicy

  1.  

Wądołowska Paulina

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wiernicka Magdalena

fizyka, matematyka

  1.  

Wolborski Daniel

historia

  1.  

Wołek Katarzyna

j. polski

  1.  

Zboina Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Zyśk Katarzyna

nauczyciel wspomagający

  1.  

Żaczyńska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Żbikowska Małgorzata

wychowawca świetlicy